To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

łóżko, które nigdy nie skrzypi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aleksandrame

Witam,
mam łóżko stalowe, nie mylić ze skręcanym metalowym. Firma dała mi wieczystą gwarancję na ramę!! Rama jest polakierowana w lakierni i miałam możliwość wyboru dowolnego koloru (zdecydowałam się na czerwony mat ). Do ramy pasują dwa stelaże i materac z IKEI, i bardzo dobrze, bo akurat stelaże i materace są w IKEI dobrej jakości, i dość tanie. Łóżko nigdy nie skrzypi, bo zawsze w poprzednich dwóch moich łóżkach piszczała drewniana rama łózka na łączeniach. Tę ramę kupuje się w całości i przyjechała do domu też w całości, tzn. nie była skręcana. Łóżko jest ciężkie, ale firma na szczęście zapewnia transport, z wniesieniem i ustawieniem. Warunek jest jeden: trzeba mieć odpowiednią klatkę schodową lub większą windę, ale to też oni sami sprawdzili. Nogi regulowane, co było dla mnie akurat ważne, bo mam trochę krzywą podłogę w sypialni, jak się okazało:). Wreszcie cisza, bez względu na to, co i jak z mężem robimy:) Po podłodze łóżko też się nie przesuwa Rama wygląda na prawdę na wieczną, ewentualnie materac będzie kiedyś do wymiany. Posumowując: jest super i komfort, myślę, że na lata:)))




Baasia
Odpowiednie łóżko dla siebie można obecnie bezproblemowo znaleźć w internecie. Wybór jest spory - sama znalazłam tak coś w sam raz do swojego pokoju.
Brigit
Najlepsze są łóżka kontynentalne.
Aurela
To pozostaje tylko kupić poduszki do łóżka!
Można w sklepie stacjonarnym, albo przez Internet...
Mogę podpowiedzieć fajny sklep https://www.fdm.pl/poduszki/
W ofercie mają też głównie materace, ale jak widać nie tylko icon_wink.gif
Gala18
Zastanawiam się nad zakupem łóżka podwójnego dla mnie i mojego partnera, ponieważ słyszałam, że są one nie tylko eleganckie, ale także bardzo wygodne. Przeglądając ofertę MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/17, zastanawiam się nad różnymi opcjami dostępnymi w tym sklepie. Czy ktoś miał już okazję korzystać z łóżka kontynentalnego z tego sklepu? Chciałabym przeczytać Wasze opinie na ten temat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.