To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy jestem ojcem dziecka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

piotr95
Witam. Nie wiem czy to dobra kategoria. Mam problem. Otóż moja była ma synka ,który ma już 8 miesięcy. Ostatni stosunek mieliśmy w walentynki 2014 .. Syn jej jest wcześniakiem ( Ja też jestem wcześniakiem) młody jest podobny do mnie ,albo mi się wydaje. Na zdjeciach wychodzi podobnie do mnie. Ona mi nie dała żadnej sprawy o alimenty. Nie pisze że to moje dziecko itp. Ale podejrzewam ,że to moje. Chociaż po mnie była w związku z innym ,lecz wątpie by to było z nim ponieważ za krótko z tym człowiekiem była. Jak oglądam zdjęcia tego dziecka to trochę jakby mi ciśnienie podskoczyło i czuje ,że moje,lecz pewny w 100% nie jestem. Ja mam 21 lat ona 26.. Gdyby nie Facebook to bym tego dziecka nie widział.

Co sÄ…dzicie o tym? pomocy!! icon_eek.gif

Dziękuję
jaAga*
Najprościej - zapytać byłej dziewczyny czy nie jesteś ojcem jej dziecka.
Tylko z Twojego opisu nijak na to nie wychodzi, od lutego 2014 mięło prawie 3 lata, a piszesz że synek ma 8 miesięcy, dodając do tego ciąże (9 miesięcy) wychodzi najprościej licząc że ciąża rozpoczęła się ok. lipca 2015 roku.
michasia123
A możesz wystąpić o uznanie praw rodzicielskich - chodzi o to, żeby przeprowadzono badania DNA?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.