To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Oferta jednorazowego zarobku - dla Warszawianek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Kurczę, tytuł mało adekwatny, ale żeby dać adekwatny, musiałabym cały post umieścić w tytule icon_lol.gif

Dziewczyny, szukam chętnych do zarobienia 60 złotych za 1-1,5 godzinne spotkanie. Firma, z którą sama czasami współpracuję, poprosiła mnie o znalezienie ośmioosobowej grupy osób, z wykształceniem minimum średnim, które znają nowy (działający od stycznia br.) kanał telewizyjny KINO POLSKA TV. Kanał ten dostępny jest jeszcze w niewielu miejscach, w niektórych telewizjach kablowych oraz na platformach cyfrowych. Chodzi o osoby, które ten kanał odbierają, ale z jakichś powodów przestały go oglądać.
Spotkanie miałoby sie odbyć w pierwszym lub drugim tygodniu po Świętach, w godzinach popołudniowych. Pieniądze za udział zostaną wypłacone na spotkaniu.

To jak, są chętni??
katiek
Hm zobaczÄ™ czy mam go w kablu i jakby co to siÄ™ piszÄ™.
Kasia
KM
Ika, mam ten kanał ale nigdy go nie oglądałam, więc może dam szansę tym, które faktycznie go oglądały. icon_rolleyes.gif
Czy to jakaÅ› firma badajÄ…ca rynek?
Ika
Tak, coś w ten deseń. Nie do końca, ale blisko.
Hmmm... na pewno nie oglądałaś...? icon_wink.gif

No, dziewczyny, osiem osób potrzeba icon_cool.gif Może to nie majątek, ale za godzinkę tyle zarobić to chyba się opłaca, co...? icon_wink.gif
Atena
Ja mialam ten program u siebie,ale nie długo,może z tydzień...ale oglądałam parę razy i nawet żałuję,że zniknął icon_rolleyes.gif bo nawet fajny był...


A.
Ika
Atena, to może masz ochotę wziąć udział?
Libi
Szkoda, że ja nie mam tego kanału icon_sad.gif Na wszelki wypadek jeszcze sprawdzę, ale raczej nie mam icon_confused.gif
igreka
kurcze a ja nie mam icon_confused.gif
nedka
Ja też niestety nie mam. icon_sad.gif
Atena
Ika,widzisz...ja chętnie ale nie wiem czy będę miała z kim zostawić Zulkę...
Bo ja nie jestem w stanie przewidzieć na odległość czy uda mi się mamę "zamówić"(mama pracuje...)
hmm..a kiedy miałaby to być?

A.
studnia
Cześć chętnie wezmę udział w takim spotkaniu.Proszę napisz co mam zrobić?
MAGDA
Ika
CYTAT(Atena)
Ika,widzisz...ja chętnie ale nie wiem czy będę miała z kim zostawić Zulkę...
Bo ja nie jestem w stanie przewidzieć na odległość czy uda mi się mamę "zamówić"(mama pracuje...)
hmm..a kiedy miałaby to być?

A.


Tak jak napisałam w pierwszym poście, pierwszy lub ewentualnie drugi tydzień po Świętach. Niestety nie jestem w stanie podać dokładnej daty, bo nie ja to organizuję.
Atena, jak weźmiesz opiekunkę na godziny to zapłacisz 10-15 złotych a zarobisz 60. Jak chcesz. Ale decyzję chcę mieć pewną icon_wink.gif
Ika
CYTAT(studnia)
Cześć chętnie wezmę udział w takim spotkaniu.Proszę napisz co mam zrobić?
MAGDA


Napisz mi na PW swoje dane (imię i nazwisko, adres mailowy i jakiś telefon kontaktowy, może być komórka).
Atena
Eeee...jeśli pierwszy lub drugi weekend po świętach to nie mogę,nawet jak bym chciala bo wyjeżdzam icon_confused.gif (jakoś umknęło mojej uwadze,że podajesz w pierwszym poście przybliżony termin icon_redface.gif )

A.
Ika
Dziewczyny, dodatkowe informacje.

Potrzebne osoby powinny być w wieku od 25 do 45 lat, z wykształceniem średnim i wyżej, zarabiające lepiej niż najniższa pensja.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19-04 w hotelu Mercure.

Kanał Kino Polska znajduje się w telewizji kablowej Aster City Cable (obejmuje niemal całą Warszawę oraz miejscowości podwarszawskie: Piaseczno, Wołomin, Zielonkę Ząbki, Marki i Kobyłkę), oraz na Platformie Cyfrowej Polsatu i Cyfry+
Ika
Hej, jest jeszcze miejsce dla pięciu chętnych icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.