To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomóżcie :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AniaPe89
Cześć dziewczyny,mam problem, opiszę od początku. Pod koniec sierpnia zaszłam w ciążę, piękne dwie kreski na dwóch testach, radość moja, męża i naszego synka. Lekarz zauważył że coś jest nie tak, w 7 tygodniu nie było pulsu na usg i, niestety w 9 tygodniu okropny ból brzucha, skrzepy, szpital, poronienie icon_sad.gif na następnej wizycie pod koniec listopada lekarz stwierdził że jest ok, że możemy starać się dalej. Od momentu poronienia nie miałam @. Przed świętami zauważyłam że mam większe piersi (ku uciesze mojego Męża icon_smile.gif), myślałam że zbliża się @ ale coś mnie tknęło i kupiłam test, piękne 2 kreski, znów radość ale i obawa czy nie skończy się tak jak ostatnio icon_sad.gif test robiłam w środę, a w piątek zaczęłam krwawic tak jak przy miesiaczce. Dziś kupiłam test, są dwie kreski z tym że ta druga słabiutka icon_sad.gif czy możliwe że poroniłam? Lekarz przyjmie mnie dopiero za tydzień, nie wiem co o tym sądzić, jak myślicie??
ania.m
Zrób jeszcze jeden test. Tej samej firmy co poprzednio.
Z Twojego opisu wygląda to na poronienie, więc na Twoim miejscu bym pojechała na IP do szpitala. Zrobią USG i wszystko będzie jasne.
AniaPe89
Jechałabym na ip ale mam Syna w wieku szkolnym i muszę go do szkoły zawozic a nie mam nikogo kogo mogłabym prosić o pomoc icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.