Hej wszystkim.
Z racji, iż mojej rodzinie zajęło to kilka miesięcy i odbyliśmy z mężem chyba spotkania z przedstawicielami wszystkich firm, a w tym oczywiście i naciągaczami, a udało nam się znaleźć, jak się okazało po czasie os. która nam się sprawdziła to postanowiłam ją polecić.

Bardzo długo (kilka msc) szukaliśmy z mężem jakiegoś dobrego ubezpieczyciela, aż wreszcie trafiliśmy na naszą Panią opiekun z AXA.
Żaden z ubezpieczycieli, który do nas przychodził nie zrobił podczas spotkania nawet połowy tego co ta kobieta. Owszem spotkanie trwało ponad godzinę i zadała nam chyba tysiące pytań ale było warto.
Aktualnie mamy od 8 msc rozwiązanie skrojone tak jak tego chcieliśmy, które na siebie dodatkowo pracuje - zarabia. Dodatkowo babka nie zabiła nas stawką, a jakby co to zawsze możemy odzyskać cz. składki.
Dodatkowo mogę pow., że już ostatnio mogliśmy skorzystać z pierwszej opcji wypadkowej (mąż się poturbował na nartach dość mocno) i babka ogarnęła to od ręki - kilka dni i mieliśmy kasę, także serio polecam (Wawa). Bezpośredni kontakt z chęcią przekażę na priw.

Maryśka !!