To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to moze byc ciaza???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mirra_a
Dziewczyny pomocy!!! od jakiegos tygodnis czuje w brzuchu ruchy, serio tak jabym czula ruchy dziecka, ale przeciez od 4 miesiecy mam regularnie okres, zabezpieczamy sie, robilam tydzien temu test wyszedl negatywnie, do lekarza ide dopiero we czwartek, on mnie uspokaja ze skoro test negatywny to ciaza raczej wykluczona...
Ja naprawde nie jestem przygotowana na drugie dziecko, moja Kasia ma dopiero 8,5 m!!!!

Czy mialyscie podobne objawy przy drugiej ciazy??
Czy to moze jakies problemy jelitowe?
Prosze o kilka slow wsparcia...

Pozdr.
Agata mama Kasi 8,5 m:)
Małgoś.dz
Kasiu, ja tam nie czuję się upoważniona mówić ani "tak", ani "nie".
Ale powiem Ci, że sama niejednokrotnie czułam w brzuchu takie "ruchy". I choć wiedziałam, że o ciąży nie może być mowy - to niemal głowę bym dała, że czuję dokładnie to samo, co wtedy, gdy Kubuś rozpierał się we mnie. wink.gif

W sumie nawet żałowałam, że to tylko praca jelit. wink.gif
i.
U mnie podobnie. Czasem czuję ruchy jelit, które niesamowicie przypominają ruchy płodu.
KM
Mam podobne zdanie jak dziewczyny i też miałam takie odczucia.
Atena
Tak,sądzę,że to ruchy jelit.Sama czasem mm takowe i nawet zdarzyło mi się ostatnio myśleć,że są baaaaardzo podobne do ruchów płodu icon_lol.gif


A.
ulla
He...ja też myślę, że to ruchy jelit. Nie żebym sama miała, ale dla mnie najwyraźniej odczuwanym w ciąży objawem tejże, była rosnąca "pusta" przestrzeń w brzuchu. Już od drugiego miesiąca czułam się jakbym miała w brzuchu puszkę i nie mogła go wciągnąć...zupełnie niezależnie do tego, że praktycznie do połowy 4 miesiąca był zupełnie płaski.

Pozdrawiam
mirra_a
Dziekuje Wam Dziewczyny za odpowiedzi, ja tez juz na tak na spokojnie mysle ze to wlasnie ruchy jelit, ale i tak ide na konsultacje do gin:)

Pozdrawiamy
Agata i Kasia 8,5m:)
Małgosia.K
I jak po wizycie u ginekologa?
Co powiedział?
Agnisma
CYTAT(mirra_a)
Dziewczyny pomocy!!! od jakiegos tygodnis czuje w brzuchu ruchy, serio tak jabym czula ruchy dziecka, ale przeciez od 4 miesiecy mam regularnie okres, zabezpieczamy sie, robilam tydzien temu test wyszedl negatywnie, do lekarza ide dopiero we czwartek, on mnie uspokaja ze skoro test negatywny to ciaza raczej wykluczona...
Ja naprawde nie jestem przygotowana na drugie dziecko, moja Kasia ma dopiero 8,5 m!!!!

Czy mialyscie podobne objawy przy drugiej ciazy??
Czy to moze jakies problemy jelitowe?
Prosze o kilka slow wsparcia...

Pozdr.
Agata mama Kasi 8,5 m:)

SkÄ…d ja to znam icon_lol.gif
SÄ…dzÄ™ podobnie, jak dziewczyny icon_exclaim.gif

Miło czasem sobie poprzypominać icon_lol.gif
Agusek
Ja zaposiadam osobistę ciocię, która ma dzieci w wieku:
1 - 13 lat
2 - 12 lat
3 - 4 lata
4 - 3 lata


Zgadnijcie, kiedy nr 2 i 4 się ujawnił w maminym brzuchu icon_smile.gif))

w 20 tyg, ruszając się właśnie icon_lol.gif

Mama pewna była, że karmienie piersią ciąży zapobiega icon_smile.gif

Ale jacy oni wszyscy są szczęśliwi...

A planowany był tylko nr 3 icon_eek.gif

Pozdrawiam serdecznie

Agusek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.