To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Konkursy internetowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mamineczka
Kochane mamusie czy bierzecie czasem udział w konkursach internetowych? Zastanawiam się czy warto brać w takich udział bo trafiłam ostatnio na garnier konkurs i bardzo fajne nagrody mają icon_smile.gif Udało sie Wam kiedyś coś wygrać? Chwalcie się icon_razz.gif
Pollaco
A i owszem, biorę czasami udział i zdarza się mi coś wygrać icon_smile.gif Niedawno garnier konkurs organizował i udało mi się dostać fajną nagrodę. Moim zdaniem warto korzystać z takich okazji, bo łatwo można zdobyć jakieś kosmetyki czy zabiegi pielęgnacyjne za darmo icon_smile.gif
Izka_love
Ja nie wierzę w te konkursy, kiedyś brałam udział ale nigdy nic nie wygrałam. Pewnie nie mam szczęścia


---------------------------------
płytki drukowane sklep
Peggie
ja w takie konkursy siÄ™ nie bawiÄ™, nie interesujÄ… mnie takie rzeczy.
alka25
A ja bardzo często wygrywam w takich konkursach icon_smile.gif
Peggie
serio? I co takiego wygrałaś?
AgaS.
Wzięłam kiedyś udział w konkursie na facebooku (polub post, udostępnij itp) właściwie bez liczenia, że cokolwiek wygram i ogromnym zaskoczeniem było dla mnie, że mnie wylosowano i wygrałam sukienkę icon_smile.gif
Potem zachęcona moim powodzeniem próbowałam jeszcze w kilku konkursach facebookowych i nic icon_sad.gif także to był taki jednorazowy strzał, ale śledząc te konkursy widzę, że jakieś osoby tam wygrywają.

O i wygrałam jeszcze w konkursie Milki, trzeba było wysłać zdjęcie z wakacji i oczywiście paragon za zakup produktów Milki, więc to taki pół-konkurs. Jak im się fotka spodobała to ją publikowali i wysyłali jakieś gadżety.
jagodka
Ja wzięłam teraz udział w konkursie Grzańca Galicyjskiego wysłałam już romantyczne fotki i liczę na wygraną icon_smile.gif
Bettinka
Ja tego unikam jak ognia, nigdy nic nie udostępniałam, ani nie pisałam odpowiedzi na zadane pytanie, która miałaby niby wygrać, nie wstawiałam żadnych zdjęć. Jakoś tak mnie to denerwuje, jak widzę, że inni to mają na tablicy. Chociaż pewnie da się coś wygrać.
rowan_berry
Są konkursy i konkursy icon_wink.gif Ja nie lubię taki na lajki, udostępnienia itp. Bo wiadomo, że to loteria albo wygra ten, kto ma więcej znajomych, którzy mu zdjęcie polajkują. Ale są też takie, na które nie raz się skusiłam i nie raz wygrałam. Trafiło mi się sporo kosmetyków, zabawek, zgrzewki napojów różnego rodzaju 43.gif
a teraz postanowiłam powalczyć o kasę i piszę tekst na konkurs PayPal. Jeśli lubicie konkursy to też Wam polecam, bo nagród jest sporo, a pracą konkursową może być tekst, zdjęcie, grafika, film. Tutaj macie więcej szczegółów: https://www.facebook.com/PayPalPolska/posts/1769717076479394
vamertrde
Ultraszybki internet szerokopasmowy internet-wroclaw.net. Pełen profesjonalizm, szybciej niż przez światłowód.
Mięta
Czasami zaglądam sobie na strony, na ktorych są wyszczególnione wszystkie konkursy internetowe. Warto bo w wielu z nich nie trzeba się w sumie wysilać aby wziąć udział, a zawsze mozna cos sobie wygrać icon_smile.gif A jak wiadomo - ten kto nie gra, nie wygrywa icon_smile.gif

Akutualnie maja fajną loterię w Netto. W sklepach są teraz przy okazji zakupów do uzyskania zdrapki. Można coś wygrać na miejscu (zwykle są to jakieś słodycze, widzialam że są równiez i kabanosy). Ale mozna rownież zarejestrowac się na ich stronie oraz grać o nagrody główne ( jak rower).
Zobaczcie sobie https://www.25latrazem.netto.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.