To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

a moze Pustkowo???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agniecha28
Witam
od kilku lat spedzam wakacje w Pustkowie(miejscowasc miedzy Pobierowem a Trzesaczem).Tam jest cisza,spokój,duza plaza,odpowiednie miejsce na wypoczynek z dziecmi.My jezdzimy na pole namiotowe z przyczepa,ale jest sporo pensjonatow,domow wczasowych,kwater,campingow....Polecam to miejsce dla osob ceniacych sobie spokój.A i ceny nie sa wysokie...
Pozdrawiam
joakar
Popieram w całej rozciągłosci icon_biggrin.gif . Rok temu bylismy w Trzęsaczu i na spacerze zwiedzaliśmy Pustkowo, super miejsce, ładna plaza i jelismy tam ekstra gofry z bitą śmietaną i owocami, niedrogie i wyjatkowo wielkie!!!! w tej samej budce były też rybki smażone też niedrogie a smaczne! Ach te wspomnienia, jeszcze czuję ten zapach....
agniecha28
ja tez jadlam tam gofry.......mniam i rybke icon_lol.gif .A te nalesniki z bita smietana?????????moja cora zjadla tone!!!!!!!

pozdrawiam
Misi
Ja bylam w Pobierowie, ale nie wiem czy w Pustkowie sa jakies sklepy?
joakar
Misi oczywiście że są!!! nie jest to tak duża miejscowość jak pobierowo, ale wszystko co potrzeba do życia icon_biggrin.gif można kupić widziałam kilka spożywczych i różnych budek ze sprzętem na plażę i pamiątkami. Polecam Pustkowo wszystkim którzy chcą odpocząć nad morzem bo tam jest cicho i miło. W Pobierowie dla mne jest za głośno, za dużo ludzi i wszystkiego!!!
Agnisma
Na Pustkowych gofrach moja siostra wrzuciła na siebie 8kg w 3 tygodnie icon_cool.gif POLECAM są(były) pycha!!
Ja byłam bardzo zadowolona z wyjazdu do POBIEROWA icon_lol.gif
agniecha28
w pustkowie sa sklepy,bary,wszystko co nalezy......i do tego jest spokój i cisza.........i ta plaza.......duza,szeroka i nie zaludniona!!!!!! icon_lol.gif A do Pobierowa jest naprawde kawalecze,wiec mozna spacerkiem czy rowerkami sie wybrac na szalenstwo zakupow,chociarz w Pustkowie mozna wszystko kupic...
ejolcia
A może jakieś namiary na kwaterki z jedzonkiem i blisko morza?

Pozdrawiam
agniecha28
https://www.alex.ta.pl/
https://pustkowo_jan.webpark.pl/


Poszperaj w necie,napewno cos znajdziesz... icon_smile.gif

Pozdrawiam
beata985
niestety strony o pustkowskich kwaterach dają mało informacji
albo ja nie umiem szukać,gdyby ktoś jeszcze miał coś sprawdzonego? icon_smile.gif
beata
anonimowy
A co was inbteresuje ??Pensjonat,kwatrera prywatrna,moize camping??Bede w Pustkowie w niedziele,albo w nasteopna...moge sie rozejzec i wziac namiary...Przekaze pozniej co i jak....
Pozdrawiam
agniecha28
Ten Gosc to bylam ja...to ja jade do Pustkowa...
beata985
interesuje mnie bryza,mają tam dość korzystne warunki cenowe ale jaki jest tam standart,żeby to nie był dawny PRL.jest tam plac zabaw i wyzywieniea,a jak jest daleko do morza??
a może wpadną Ci w oko inne pensjonaty lub kwatery godne polecenia.to gdybyś mogła dać znać na forum lub
beata985@gazeta.pl
jadę 15 sierpnia.
miłego zwiedzania
agniecha28
No i nie pojade jutro do Pustkowa...w przyszla niedziele dopiero wybierzemy sie...mam nadzieje ze pogoda dopisze...
agniecha28
Bylam wczoraj w Pustkowie...objechalam cale dwa razy i Bryzy nie znalazlam icon_cry.gif .Poza tym miejsc w Pustkowie jak na lekarstwo...wszystko pozamawiane.W zeszlym roku ponoc bylo nad morzem straszne oblezenie(lipiec),nigdzie,(nawet na polu namiotowym)jadac od Kolobrzegu i od Swinoujscia nie bylo miejsca...nawet w Pustkowie......obawiam sie tego w ty roku.

Ja w kazdym razie zdecydowalam sie na urlop w przyczepie campingowej,z tego wzgledu iz mam w niej kuchenke i bede mogla mojej rocznej niuni ugotowac obiad...a w przewazajacej wiekszosci campingow kuchenki nie ma.. icon_lol.gif

Bedziemy sie goscic w Pustkowie od 2.08 przez dwa tygodnie....
Dorka-gość
Czy możecie polecic domki kempingowe (takie wieksze, dla rodziców z dwójką dzieci i węzłem sanitarnym-prysznic, umywalka) w Pustkowie?
Dorka
Czy nikt nie jeździ do Pustkowa?? proszę o jakieś informacje o samym miejscu i kwaterach, które polecacie! (najchetniej domki campingowe z wyposażeniem, ale nie koniecznie)
Dorka
Znalazłam coś takiego "OW Alex" ( domki znajdują się 50m od morza) https://www.alex.ta.pl/ ktoś może zna i może polecić?
Agnisma
CYTAT(Dorka)
Znalazłam coś takiego  "OW Alex" ( domki znajdują się 50m od morza) https://www.alex.ta.pl/ ktoś może zna i może polecić?
Ośrodek wygląda na symatyczny, ale osobiście nie znam.
W Pustkowie jest wszędzie blisko do plaży, bo to mała i "płaska"(położona wzdłuż morza) miejscowość.

My jeżdzimy do Pobierowa, kawałeczek dalej icon_lol.gif
Dorka
Byłam w Pustkowie pod koniec czerwca. Polecam dla rodzin z dziećmi. Ładna, czysta, szeroka plaża, w tym terminie bardzo mało ludzi. Zejścia są dośc strome - schody, przy wózkach byłaby potrzebna pomoc tatusia. ładna okolica, trochę terenów spacerowych, można robic wycieczki po okolicy. Do Pobierowa mozna iśc spacerem.



moko.
Reaktywacja icon_biggrin.gif


Ktoś ma plan jechac do Pustkowa w "te" wakacje ?
My na 80% tak icon_biggrin.gif
Ludek
U nas plany zmieniają się jak w kalejdoskopie icon_smile.gif .
No, ale my pod namiot się wybieramy więc nie musimy nic wcześniej rezerwować:).
Pecia
Moko masz jakas kwatere zaklepana?
moko.
jeszcze zaklepanej nie mam, ale mam na uwadze to: https://www.pustkowo.hg.pl/dajana/
Doruśka
a jakie tam ceny są ?
moko.
mi załatwiała to kolezanka, więc mam jakieś tam upusty i płace za siebie 1350 zł za 14 dni a za oskara 1000zł, z wyżywieniem.
moko.
e nie jade nad morze, jedziemy w góry icon_biggrin.gif już mamy rezerwacje złożoną za taniochę icon_biggrin.gif
Doruśka
Moko to podziel sie taniochą co? moje dziecko czegos szuka w górach obowiazkowo!!
moko.
Dorusiu, wynajmujemy mieszkanie dwupokojowe w 7 osób za 100 zł dziennie. W sezonie czyli od 1-15 lipca, przy Krupówkach. Taniocha.
Tylko, ze to mieszkanie należy do kuzyna kolegi mojego męża, a mój mąż jest szefem tego kolegi i dlatego mamy tak tanio icon_wink.gif icon_wink.gif
Tylko Dorusiu on juz ma wszystkie terminy pozajmowane icon_sad.gif
Doruśka
u no to trudno,ale dzieki icon_smile.gif
Ludek
Ja w niedzielę jadę do Gliczarowa, tj. k. Zakopanego. Była tam juz koleżanka i wróciła bardzo zadowolona. Płacimy 45,00 zł z pełnym wyżywieniem, a być może na miejscu jeszcze coś da się znegocjować.
Żarełko jest podobno bardzo dobre i nie do przejedzenia. Po obiedzie zawsze deser. Koleżanka przez cały pobyt kupowała tylko wode do picia.
hawah
Przyznam się, że ten wątek, a zwłaszcza Dorczyne zdjęcia (dzięki za nie !) sprawiły, że Pustkowo bardzo mnie zainteresowało, do tego stopnia, ze postanowiliśmy tam spędzić tegoroczny urlop icon_smile.gif
Właśnie wróciliśmy po dwutygodniowym pobycie i... jestem zachwycona. Wspaniała, mała, cicha miejscowość otoczona lasami z szeroką piaszczystą plażą, bez wielkich tłumów, hałaśliwych deptaków, ale ze wszystkim co do życia potrzeba czyli gastronomią i sklepami i z przepysznymi goframi i naleśnikami icon_smile.gif

Gorąco polecam icon_biggrin.gif

Świeżo upieczona i spieczona wielbicielka Pustkowa icon_biggrin.gif
Dorka
To cieszę się, że się spodobało! Rok temu mieliśmy bardzo udany urlop, plusem jest też dobry i w miarę szybki dojazd z W. (a każdy wie, jak dłuuugo się jedzie z dziećmi nad morze icon_lol.gif )
My ciągle przed urlopem, bo mąż zapracowany, ja też chcę do Pustkowa, nad morze, na plazę icon_exclaim.gif
Aga00
Pustkowo jest ok, spokój, piękna plaża, parę knajpek i sklepików. Gorzej rzecz się ma z zakwaterowaniem, a tzw. pensjonat "Dajana" omijajcie szerokim łukiem i nie sugerujcie się opisami i zdjęciami na ich stronie internetowej. Właściciele są strasznie chamscy, nieprzyjemni i agresywni! Totalna katasroooooofa!!! Nie polecam, a już zwłaszcza rodzinom z dziećmi!
MaciejEm
co do gofrów to polecam chatkę smaków lodziarnie przy parku. Mają też lody kręcone według własnej receptury!
Niebo!!
kajetanka
Może jakiś update? icon_wink.gif Czy Pustkowo nadal ciche i spokojne, był ktoś ostatnio? icon_smile.gif
walentynka92
Byłam tam raz...i wystarczy. Mała miejscowość, weczorami nudy, mało sklepów, knajp i barów, a do tego same kolonie tam przyjezdzaja :/ ja osobiście nie polecam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.