To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie herbatki dla dziecka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

celia_84
Hej. Chciałam zapytać jakie herbatki dajecie swoim dzieciom?
Queen_Bee
ja daje swojej Julke koper włoski i rumianek, ale mam dopiero 7 miesiecy, wiec nie wiem jakie dzieci Cię interesują
mekonga
moja siostra ma roczne dziecko i pod tym kątem, ale inetresuję się tak w ogole, jak to wygląda też potem, jak dziecko już normalnie je.
m_iska
Mój syn na początku dostawał takie herbatki dla dzieci, czasem koper włoski, miętę, teraz już ma 4 lata więc pije normalnie czarną herbatę i owocowe bardzo lubi. Nie lubi taki z przedskzola haha
haviana
a macie jakąs właśnie owocową herbatę, żeby dzieci zachęcić? Może jakie ładne opakowanie? Ja mam takie problemy z tym moim niepjadkiem
celia_84
Widziałam to! Oni mieli całkiem fajną kampanie. Stworzyli opowiadanie dla dzieci, ktore promoje te herbate. Ta szata graficzna tez jets taka bajkowa. Generalnie poszli w tym kierunku.
haviana
też kupuje tą herbatkę z koprem od teekanne, mój syn ma 3 miesiące i ja pije. zastanawialam się, czy nie będzie czuc w niej anyżu i kminku, bo też są w składzie, ale czuć właściwie tylko ten koper icon_smile.gif pomaga nam też na kolki. starszej córce daję już normalne hernatki owocowe
andreia
a to jest jakaś specjalna herbata, w sensie że trzeba ją jakoś specjalnie parzyć? potrzebny jest jakiś dzbanek?
haviana
nie, bo to herbata w torebkach, nie sypana, więc nic nie potzrebujesz. a robi się ją jak prawie wszystkie inne herbaty. Zalewasz wrzątkiem, czekasz z 5min i gotowe, nie ma w tym wielkiej filozofii
vionia
te herbaty z koprem są najpopularniejsze i są i w sklepach i w aptekach. jak nie wiesz jaką kupić, to pani w aptece na pewno ci doradzi, no albo spytaj pediatry, też będzie wiedział
Melodyjna
Ja mojej Zuzi na początku dawałam okazjonalnie koper jak miała problemy z brzuszkiem, później na przemian z wodą podawałam rumianek żeby jej trochę urozmaicić, a teraz jak nie chce pić wody to daję jej właśnie tą owocową herbatę z Teekanne dla dzieci, która bardzo jej smakuje icon_smile.gif Taka herbata to zbawienie, bo dzięki niej nigdy nie marudzi, że chciałaby jakiś kolorowy napój, w którym jak wszyscy wiemy jest masa cukru i chemii icon_smile.gif więc dla mnie świetna alternatywa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.