To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Brzydki park przy pl.Bema

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewelina
Zawsze lubiłam tam chodzić z Paulinką, chociaz to spory kawałe ode mnie. Poszłysmy tam wczoraj po b. długiej przerwi i zrobiło mi się żal tego ładnego miejsca. W piskownicy jeszcze zimowy piasek , nienaprawione zabawki, "tępe" zjeżdżalnie. Plastikowej dużej rury ,która słuzyła do zjazdów maluchom już drugi rok nie ma. Myslałam , że zabrano ją do naprawy, ale pewnie jej juz nie bedzie. Szkoda. Mimo ,ze ogólnie jest tam czysto ,to troche niebezpiecznie.
Czy znacie jakies ciekawe miejsca , gdzie moznaby nawet podjechac z dzieckiem ? Tylko, żeby było tam trochę "atrakcji"?
Anita.W
Ja polecam park zachodzni przy ul. Legnickiej. Jest tam bardzo fajny plac zabaw i zawsze jest tam duzo dzieci. Jest jeszcze jeden park przy ul. Popowickiej ktory doskonale nadaje sie na jazde rowerkiem, jest tez plac zabaw - ogrodzony- i jest też siłownia na świezym powietrzu icon_smile.gif. Można tam spotkać duzo wiewiórek. Fajnym miejscem jest tez ogród botaniczny oraz plac zabaw na wyspie.
Ewelina
Anitko dzieki za podpowiedż, ale gdzie jest ten park zachodni? To gdzies koło TGG?
Anita.W
No tak, ja nie jestem najlepsza osoba do tlumaczenia bo sama sie gubie w terenie icon_wink.gif. Park zachodni jest jak sie jedzie na Kozanów lub Leśnice. TGG się mija (od 1 maja do TGG to połowa drogi do tego parku). A ten park gdzie jest silownia i alejki na rowerek to jest 1 przystanek auto. od Hitu - teraz Tesko. Tylko ze te autobusy czasami się zatrzymuja przy działkach, bo tam są przystanki na ządanie. Ten park jest troche blizej. Z pl. Bema można dojechać bezpośrednio auto. 128.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.