To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ogolnopolska baza przedszkoli

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Duszek
Serdecznie polecamy nasz nowy dzial "baza przedszkoli". Rodzicow zachecamy do zapoznania sie z ofertami przedszkoli, a placowki do wpisu do bazy.

Dzial znajduje sie pod adresem www.maluchy.pl/przedszkola

Pozdrowienia
Ika
Jak już mówiłam, cool pomysł icon_biggrin.gif Duszku, a może jakiś link na stronie? Bannerek? icon_wink.gif Tak bezpośrednio żeby sobie można wskoczyć icon_wink.gif
Duszek
Jasne, jutro powienien sie pojawic banerek:)

Pzdr
Małgoś.dz
Super, naprawdę świetny pomysł. icon_biggrin.gif Jak zawsze zresztą. wink.gif
igreka
super! właśnie tego mi brakowało icon_wink.gif dziś podam adres strony pani z mojego domowego przedszkola, aby też tu coś zamieściła, domowe przedszkola chyba też mogą być ?
Duszek
Oczywiscie, zapraszamy do wpisu kazdego typu przedszkola.

pzdr
Gabi_99
wpis wpisem a opinia swoja drogą ! postuluję o zaznaczanie kto dokonuje wpisu albo przede wszystkim pozostawic pole na opinię i komentarze rodziców
gosiat
W bazie jest jedno przedszkole z mojego miasta icon_exclaim.gif
Rozczarowałam się icon_sad.gif
Maciejka
CYTAT(gosiat)
W bazie jest jedno przedszkole z mojego miasta  :!:  
Rozczarowałam się  :(


Gosiu, ale może po prostu trzeba powiedzieć w przedszkolach, do których chodzą lubelskie dzieci, żeby się dopisały. Nie ma zbyt wielu lubelskich przedszkoli on line... icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Joana_mama_Martynki
A ja mam pytanie czy przedszkole Bajka we Wrocławiu jest fajne i kiedy trzeba tam zapisac dziecko żeby napewno się dostało. MOŻE KTOŚ Z WROCŁAWIA POWIE MI COŚ O TYM.
BUZIACZKI
Dorka
CYTAT(Joana_mama_Martynki)
A ja mam pytanie czy przedszkole Bajka we Wrocławiu jest fajne i kiedy trzeba tam zapisac dziecko żeby napewno się dostało. MOŻE KTOŚ Z WROCŁAWIA POWIE MI COŚ O TYM.  
BUZIACZKI


To chyba lepiej zadaj swoje pytanie na podforum dolnośląskim (są tam wątki o przedszkolach we Wrocławiu), bo tu chyba mało wrocławianek zagląda icon_rolleyes.gif .
Monidelko
Wyślę stronkę Paniom z przedszkola mojej córy - niech się dopiszą icon_lol.gif
a co do komentarzy rodziców też jestem za! Pozdrawiam!!!
gosiaM
No tak w bazie w moim Szczecinie są tylko TRZY. Żeby znaleźć przedszkole musiałam przeszukać książki telefoniczne i pkt w internecie... Na dodatek niewiem jakim jest to które wybrałam. Mój Kubuś ostatnio zrobił się strasznym łobuzem i niewiem czy tam będzie miał wystarczającą opiekę bo wiadomo jak wygląda sytuacja 1 pani i 30 dzieci...
Agnieszka*
A może baza żłobeczków jeszcze? icon_smile.gif
Kasia_u
Akademia Przedszkolaka "A KUKU" w Krakowie

Jesteśmy nowopowstałą prywatną placówką prowadzącą działalność opiekuńczo-wychowawczą i dydaktyczną dla dzieci od 19 miesięcy do 5 lat.

Serdecznie zaprzaszmy do naszej placówki, która mieści się na
Os. Piastów 23a w Krakowie.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony:
https://www.przedszkole-akuku.pl


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail:
biuro@przedszkole-akuku.pl

jak również pod numer telefonu:
514 821 055

Zapisy nadal trwają!
madchen
https://www.lilaikacper.pl/strona-glowna/

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE 1-2 CZERWCA W GODZ.10-14.
MarDeb
CYTAT(Duszek @ Sun, 04 Apr 2004 - 14:33) *
Serdecznie polecamy nasz nowy dzial "baza przedszkoli". Rodzicow zachecamy do zapoznania sie z ofertami przedszkoli, a placowki do wpisu do bazy.
Dzial znajduje sie pod adresem www.maluchy.pl/przedszkola
Pozdrowienia


Duszku przerób ten link na klikalny i od razu będzie łatwiej takim zbłąkanym internautom jak ja przejść do bazy z tego wątku.
nosleep85
Jesli moge dodac konkretne przedszkole do bazy przedszkoli, to chcialabym dodac przedszkole publiczne Piaseczno - Ala i Kot.
Posiadaja naprawde ciekawa oferte, warsztaty rozne, rytmike, angielski!! taniec towarzyski itp itd. Wykwalifikowana kadra opiekuje sie naszymi pociechami - sama mam tam moje Szczescie:)
AnitaKrolikowska
Nie znalazłam tego, do którego chodzi nasz Junior: einsteinek - przedszkole w Krakowie.
Monitoring, plac zabaw, małpi gaj, ogromna sala z kulkami, nowoczesne duże wnętrza, dowóz dzieci, nauka języków - to tylko kilka plusów icon_smile.gif
nigda
Brakuje też przedszkola terapeutycznego Sense w Szczecinie.
W ofercie szeroki zakres zajęć terapeutycznych dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.