To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ubezpieczenie w szkole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mamaniemama
Cześć dziewczyny,
ostatnio szukałam informacji na temat ubezpieczenia dzieci na wakacjach.
Zapoznałam sie z ofertami ubezpieczycieli i wyszło tak naprawdę, że nie muszę dodatkowo ubezpieczać dzieci jeśli mają wykupione ubezpieczenie w szkole. Ale po rozmowie z NAU, która ubezpiecza dwójkę starszych dzieciaków dowiedziałam sie, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie indywidualne, które jest droższe ale ma większy zakres, pakiet assistance i większe świadczenia w przypadku nieszczęśliwego wypadku icon_smile.gif
A jak jest u Was, ubezpieczacie dzieci w szkole? Kiedyś to chyba było obowiązkowe, pamiętam jak u najstarszej córki w klasie nauczycielka groziła brakiem świadectwa na koniec szkoły...
Peggie
u mnie w szkole było to obowiązkowe ale nie przypominam sobie żeby aż tak straszyli.
endeminis0o
Hej. Mam pewien ważny i niełatwy do rozstrzygnięcia dylemat. Czy macie może jakieś doświadczenia z polisami mieszkań? W necie udało mi się znaleźć nadzwyczaj dużo zestawień tego typu i trudno jest podjąć jakąś decyzję. Odnalazłem na przykład takie coś jak [edit: moderacja]. Co na ten temat myślicie?
Korina
U mnie w szkole nie było obowiązku płacenia za ubezpieczenie ale i tak ubezpieczamy swoje maluchy bo to koszt ok 40zł na rok
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.