To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Antykoncepcja vs Metody naturalne - Ankieta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Żanna
Witam Was moi drodzy forumowicze.
Chciałam zapytać o wasze doświadczenia z NPR/antykoncepcją oraz tematy związane z ludzką prokreacją.
Proszę o anonimie wypełnienie ankiety (ok. 28 pytań), szczególnie dziewczyny/kobiety i pary:



Z góry dziękuję,
Żanna
rowan_berry
Nie ufam metodom naturalnym, wolę pigułki. Mam już dzieci i nie mogę sobie pozwolić na wpadkę, a inne metody niż pigułki uważam za zbyt zawodne. Biorę elin i sobie chwalę, czuję się pewnie.
Tigerek
Ja metody naturalne wyłącznie od 16 lat, 3 ciąże zaplanowane, niestety 2 poronione ale to nie wina obserwacji, NPR towarzyszy nam we wszystkich etapach rodziny icon_wink.gif
orzeszka
Ja nie ufam naturalnym metodom... cykl sie potrafi bardzo zmienic.. wystarczy zmiana klimatu, przeziebienie czy poprostu jakis lek czy antybiotyk i juz owulacja sie przesuwa... Ja zabezpieczam sie przed ciaza tabletkami belara i jestem zadowolona z ich dzialania. Maja malo hormonow, nie powoduja skuitkow ubocznych i wyregulowaly mi okres. Dla mnie same plusy
rafik_przybyła
Moja też tylko tabletki. Nie ufamy za bardzo zmianom temperatury itd, na to wpływ mają też inne czynniki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.