To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ubezpieczenie malucha?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maleczka
Cześć dziewczyny,

Ostatnio zastanawiałam się czy by dodatkowo nie ubezpieczyc swojego malucha, to moje pierwsze dziecko i tak logicznie myslac to nie jest to jakas droga sprawa a zawsze jakas dodatkowa gotowka jezeli sie cos wydarzy(oby nie). Co o tym sadzicie? Szukam sobie jakiejs oferty i przegladam wlasnie pkoubezpieczenia.pl i szuakm opcji maluch ale to chyba normalne ubezpieczenie jak doroslego prawda?
gilly
Zdecydowanie warto jest ubezpieczyć! Szczególnie , że dzeici są nieuwazne i ryzyko złamania jest dosć spore. Ubezpieczenie w przedszkolu czy w szkole często nie jest zbyt dobre ( jest niska kwota ubezpieczenia)

Polecam zapoznać się z ofertą na przykład Nationale Nederlanden. Do jednej polisy można przypisać praktycznie całą rodzinę.
nawet do 1 000 000 zł w sytuacji niezdolności do pracy
pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel (na leczenie czy na spłate kredytu)
do polisy może byc przypisanych 10 osób
https://www.nn.pl/ubezpieczenie-na-zycie
Cyanide
Jeśli chcesz ubezpieczyć malucha to ja z własnego doświadczenia polecam ubezpieczenie dziecka w PZU, bardzo fajna oferta, która naprawdę pomaga rodzicom w przypadku dziecka, które, odpukać, zrobi sobie krzywdę.
śrubka
Dodatkowe ubezpieczenie dla dziecka? Nie pomyślałabym o tym, ale w sumie ma to sens
alka25
Lepiej wykupić takie dodatkowe ubezpieczenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.