To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie wiem co mam myśleć :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Katarzyna24
Witam, chciałabym prosić o pomoc bo naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć icon_sad.gif
Spóźniał mi sie okres wiec zrobilam test ciazowy, wyszły piekne 2 kreski, ale żeby sie upewnic zrobiłam drugi i wyszło to samo..
Na nastepny dzień zaczał mnie bardzo bolec brzuch pobiegłam do łazienki a tam krew... W sumie nie przejełam sie za bardzo bo nie było jej za dużo pomyslalam wiec ze to krwawienie implantacyjne. Na wieczór poszłam sie umyć i poszły 3 skrzepy...
A przy podcieraniu ciemna krew... pojechałam wiec do lekarza, zrobił mi usg ale stwierdzil ze jeszcze nic nie widac i ze to jest za wczesna ciaza, dostałam tabletki duphaston na podtrzymanie ciazy i za jakis czas mam zgłosic sie do lekarza...
Czy to mogło być poronienie? Bo skoro jeszcze jest za wczesnie to ja tu oszaleje czekajac na nastepna wizyte icon_sad.gif
Arletta24
Trudno w zasadzie określić, co to mogłoby. Jak to mawaiają - jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Dobrze, że tak szybko zareagowałaś. Możliwe, że dzięki temu uratowałaś swojemu dziecku życie.
Będę trzymała za ciebie kciuki. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.