To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wrażenia po spotkaniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

azetka
dziewczyny ale miałam pietra zanim doszłam do auta!!!!!!! niby jasno było ale widziałam same cienie które za mną szły!!!!!!!!!
ale dojechałam.
nie mogę za bardzo teraz pisać bo szefowie coś chcą....
na razie
A.
eDorka
a zdjecia beda? No i w ogole jakies dokladniejsze sprawozdanie icon_wink.gif ?
madama
CYTAT(azetka)
dziewczyny ale miałam pietra zanim doszłam do auta!!!!!!! niby jasno było ale widziałam same cienie które za mną szły!!!!!!!!!
A.

Ojej, to trzeba Cię było odprowadzić. icon_redface.gif

No więc spotkanie odbyło się, a jakże. icon_cool.gif
Stawiłyśmy się w umówionym miejscu we trzy: Guśka, Azetka i ja.... Modii nie było ( Modii czemu?)
Gadałyśmy do dziesiątej i gdyby dzieci nas nie wzywały icon_wink.gif , to mogłybyśmy tak jeszcze... icon_wink.gif

No i czekam na następne spotkanko, bo to było bardzo udane icon_smile.gif ...mimo, że w niewielkim gronie.

Zdjęć nie będzie Dorka, niestety icon_sad.gif
azetka
tak, nastepnym razem musicie mnie odprowadzić albo ja zaparkuje zaraz pod wejściem. jak nauczę się topografii miasta i będę wiedziała jak wjeżdza się w ulicę jednokierunkową to na pewno mi sie uda zająć najlepsze miejsce parkingowe.
Modii dlaczego nie byłaś?
icon_sad.gif
Dorka a jak u ciebie? lepiej? ile jeszcze musisz leżeć bidulko?
aha - dziewczyny pytały czy się wkońcu zaloguję!!!!! obiecuje, że kiedy będę miała wolną chwilę, żeby przejść z zastanowieniem przez formularz to to zrobię. I jeszcze jedno sprawdziłam dziś na edziecku - jest faktycznie region opol a ja od roku tam i taka zielona!!!!! icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Adriana mam nadzieję, że dobrze się czułaś wczoraj i nie było to dla ciebie uciążliwe? baaardzo cię podziwiam za siłę i wolę walki i mimo, że wczoraj w twoich oczach były łzy to myślę, że jesteś silna az za trzech albo dla trzech mężczyzn twojego życia......
A.
Guśka
no w końcu mogę coś napisać icon_smile.gif
Chciałabym podziękować za spotkanie.
naprawdę bardzo bardzo się cieszę,że mogłam Was poznać!!!!!

Azetka oż Ty!! Mówiłam, że Cię odprowadzę! No i widzisz niepotrzebnie się bałaś, och Ty! następnym razem pamiętaj! odprowadzamy pod same drzwi i koniec kropka, no chyba że z tą topografią nadgonisz hi hi

HA! czyli dobrze pamiętałyśmy, że opolskie na gazecie jest!
No i ja tu czekam na tę "wolną chwilę" oby szybko nadeszła to i zdjęcia pooglądamy icon_smile.gif w podpisie icon_smile.gif

Ze zdjeciam to ja dałam plamę, bo cały dzień pamiętałam o tym aparacie i co ?!?!? i oczywiście nie wzięłam, no ale następnym razem to sobie sesyjkę urządzimy, a co !! icon_smile.gif

I ja mam nadzieję Adriano, że nie wymęczyłyśmy Cie za bardzo hi hi
I wierzę głęboko, że z tą siłą jaka z Ciebie bije pokonasz wszystko!
Jesteś naprawdę nieprzeciętna. Podpisuję się pod słowami Azetki.

buziaki
Guśka

P.S.
Adriano jeszcze raz bardzo dziękuję za odwiezienie do domku icon_smile.gif
azetka
jutro wyjezdzam dlatego zycze wam wesołych swiat i mało kg!!!!!!!!!!
papa
A.
eDorka
Ojej, ale fajnie musialo byc... No nic, moze jesienia sie uda, bo u mnie zapowiada sie lezenie do konca.
I tez wszystkim wesolych jajek i smacznego dyngusa (coby was nikt nie polal w taka pogode icon_rolleyes.gif ...).
alatanta
....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.