To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Legnica sie klania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agra
Witam serdecznie dolnoslazaczki.
Wiem,ze jest tu kilka znajomych mam,ale przedstawiam sie wszystkim nieznajomym.Aga mi na imie,inetowy nick agra,lat 26,studentka 6 roku AM we Wroclawiu.Mama Dawida,ur.6.12.2000r,dzielnego zlobkowicza a od wrzesnia przedszkolaka.Żona Radka,lat prawie 30,handlowca.Mieszkamy w Legnicy.

I od razu z konkretna propozycja.Przy okazji urodzin i nie tylko udalo nam sie zrobic kilka spotkan mamuskowo-dzieciaczkowych.Nie wiem czy pogoda juz na tyle dopisze,ale jesli nie to ja oferuje swoj duzy pokoj checi,kawke/herbatke/soczek-moze bylyby chetnie mamy na spotkanie w tym tygodniu?Na jutro to sie chyba nie zgadamy,ale moze np w piatek popoludniu???Chetne jestesmy juz conajmniej dwie tzn ja i moja znajoma Anita,mama Szymona,mamy nadzieje,ze dolaczy ktos jeszcze.Pozdrawiam poswiatecznie i czekam na wiesci.agra
masymi
Hej Agra!
My(czyli Sylwia z Michałkiem )piszemy się na spotkanko. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
agra
Heeeejek Sylwia.No to pozostaje ustalic termin.Piatek popoludniu czy moze sobota odpoludnia???Dogadamy sie na gadulcu:-)
Kto jeszcze kto???????
agra
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.