To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Bartusia synka Lei

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jutta
Kochany Bartusiu icon_lol.gif
w dniu Twoich 3 urodzin życzę Ci usmiechnietej Mamy na codzień, duzo prezentów i zdrówka icon_lol.gif



https://www.gifs-land.de/clowns/clowns0001.gif
milly
Bartusiu, równolatku mojego bąbla icon_biggrin.gif
wesołego, beztroskiego dzieciństwa, uśmiechniętych, szczęśliwych rodziców i spełnienia marzeń icon_biggrin.gif
sdw
Bartusiu, samych słonecznych dni, usmiechu na buźce i radosci w serduszku. Bądź szczesliwy, Bąblu.
Agnisma
Bartuś życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
kasiarybka
Bartek wszystkiego o czym tylko marzysz.
Spełnienia snów.
Radości i uśmiechy do końca życia.
Słoneczka i
cudnych prezentów:)
Lua
Bartusiu spełnienia marzeń, uśmiechu, miłości i radości z każdego nowego dnia...
życzy Ci ciocia Lua z rodzinką
Małgoś.dz
Uśmiechniętej mamusi icon_wink.gif
Wesołego tatusia icon_wink.gif
Szczęśliwego dzieciństwa icon_biggrin.gif
I wszystkiego o czym marzy trzylatek. icon_wink.gif
Patison
Wszystkiego naj...................slodszego............
...o czym tylko marzysz Bartusiu, to ja Ci tego zycze icon_exclaim.gif
Edi Zet :)
Dla Bartusia-Trzylatka
Który kończy dziś swe latka,
Wierszyk napisały Ogonki Dwa
i recytują go raz, dwa...

Zdrówka, słodyczy,
pieska na smyczy,
mnóstwa radości
i grzecznych gości.

Miłości, radości
i serdeczności
Szczęśliwego lotu
i takiego powrotu

Tak Ogonki wymyśliły
Jak pomyślały, tak napisały... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
kww
Bartusiu samych słonecznych dni, dużo radości i uśmiechu na twarzy icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
amania
Bartek, moja Marysia mówi, że życzy Ci dużo słoneczka, a ja Ci życzę, żebyś był zawsze taki uśmiechnięty jak na tym zdjęciu w czapeczce icon_biggrin.gif
Tobatka
Duuuuuużo słoneczka i radości każdego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!
lea
Dziękujemy wszystkim BARDZO, BARDZO CIEPŁO icon_smile.gif

Do cioci Rosy

kochana ciociu, gdybyśmy wylatywali z Warszwy to mama z pewnością dała by się namówić na wizytę u Ciebie, no i ja w końcu poznałbym Kubusia, niestety nie tym razem, gdyż wylatujemy z Poznania. Nie mniej wierzę, że jeszcze pobuduję z Kubą zamki na piasku ...
buziaki - Bartuś
użytkownik usunięty
[post usunięty]
asia2108
I ja Bartusiu życzę Ci wszystkiego najlepszego, samych radosnych dni, zawsze uśmiechniętej mamusi, wielu zabawnych przygód i szczęscia.

Asia z Marcinkiem
Libi
Bartusiu dużo zdrówka i radości icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
amania
CYTAT(lea)
Dziękujemy wszystkim BARDZO, BARDZO CIEPŁO icon_smile.gif

Do cioci Rosy

kochana ciociu, gdybyśmy wylatywali z Warszwy to mama z pewnością dała by się namówić na wizytę u Ciebie, no i ja w końcu poznałbym Kubusia, niestety nie tym razem, gdyż wylatujemy z Poznania. Nie mniej wierzę, że jeszcze pobuduję z Kubą zamki na piasku ...
buziaki - Bartuś


W takim razie ja zapraszam! icon_biggrin.gif
norka
Zdrowia, wielu powodów do radości, dni bez chmur, ale za to pełnych radości życzy ... Wspaniałemu Bartusiowi norka życzy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.