To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mi daje bezrobocie czyt.UrzÄ…d Pracy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Moje kochane moze ja jestem tepa.może wy mi to wytłumaczycie.Od dwóch lat jestem na bezpłatnym bezrobociu.Jezdzę tam co dwa miesiące podpisuję liste i tyle.Poniewaz jestem mężatką ubezpieczenie mam płacone z męża konta.Ofert nie ma dla mnie a jak są to czegoś zawsze im brak albo mi.Czy jak się wyrejestruje to nadal będę miała ubezpieczenie od męża czy to mi przepada icon_question.gif
Co zyskuje będąc bezrobotną icon_question.gif
A co tracę nią niebędąc icon_question.gif
i.
Anax ubezpieczenie męża nie przepada czy jesteś na bezrobociu czy nie. Mój mąż w pewnym momencie ze swojego ubezp. płacił za dzieci, za mnie i swoją nie pracujacą mamę. Po prostu jeżeli ubezpieczona osoba ma na swoim utrzymaniu osoby nie pracujące/małoletnie to jego ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia.

Co do korzyści bycia bezrobotnym, to kiedyś było tak, że jakoś to się liczyło do emerytury. Jeśli jest ciągłość pracy/ bezrobocia to emerytura jest wyższa. Ale czy teraz tak jest, przyznam, że nie wiem.
anax
Dzieki ilka za szybką odpowiedz.Bo Zastanawiam się czy dalej mam tam jezdzić.Bo po pierwsze szkoda kasy na bilety.Niestety odemnie to prawie jest na końcu świata.A po drugie w czerwcu wybieram się na wczasy i musiała bym przyjechać na jeden dzień żeby się tam stawić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.