To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

H&M Wrocław

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

menada
Dziewczyny, czy byłyście już może w nowootwartym H&M na Świdnickiej ? Chodzi mi konkretnie o to czy mają tam dział z ciuchami ciążowymi, ponieważ kupiłam sobie 3 pary świetnych spodni tej firmy, z tym że w Berlinie. Szukam teraz fajnych eleganckich bluzek do pracy.
A jak nie tam, to gdzie mogę takie dostać ?
Byłam w sklepie Mama i ja na Kromera, ale nic mi się tam nie podobało icon_sad.gif

Pozdrawiam
MartaTwins
Czesc, ja bylam. Nie widzialam ciuchow ciazowych, nie znalazlam tez dzeciecych. Ale nie wykluczam, ze cos przegapilam bo bylo bardzo tloczno.
Z H&M w W-wie mam bardzo ladne ciuszki dzieciece, ale zdaje sie, ze we Wroclawiu nie ma tego dzialu. Przyznam, ze wrazenie niekorzystne (ubrania w stylu amerykanska kelnerka z fastfoodu).
Doruśka
Też byłam i mam podobne odczucia co Marta icon_sad.gif Wg mnie tandeta,,,
a odzież dziecięca ma byż w drugim ich sklepie w Bielanach Wroc.,żapytałam to wiem icon_wink.gif
edika
A jak to jest, na Bielanach H&M już jest, czy ma dopiero być? Pytam, bo szwagierka mówiła mi, że podobno już jest, ale my nie jesteśmy Wrocławianki i to jest tylko takie gadanie wink.gif .

W przyszłym tygodniu wybieramy się do Wrocławia i fajnie by było, to wiedzieć - wiedziałabym jak ułozyć plan zakupów wink.gif

Pozdrawiam
Doruśka
Edika,dopiero ma być,nie pamietam kiedy,ale jeszcze nie ma icon_smile.gif
Potwora
Szkoda, że w Centrum nie ma działu dziecięcego, ciuszki tej firmy są fajne, dobrej jakości a ceny wyprzedażowe naprawdę atrakcyjne icon_wink.gif

Podobały mi się niektóre sukienki (70zł), ale nie odważyłam się nic przymierzyć bo kolejka była ogromna, poza tym nic szczególnego icon_sad.gif
acha, fajne, szerokie spodnie lniane w różnych kolorach- cena 130zł, ja poczekam na obniżki icon_wink.gif
edika
Dorusia,wielkie dzięki za info icon_smile.gif .

Faktycznie, szkoda, że w na Świdnickiej nie ma działu dziecięcego. W sumie to mnie najbardziej interesuje w H&M icon_confused.gif
MartaTwins
W Centrum Bielany, kolo Cubusa, otwarcie 30.04.
edika
CYTAT(MartaTwins)
W Centrum Bielany, kolo Cubusa, otwarcie 30.04.


O, to fajnie. icon_smile.gif

W tym tygodniu nie udało nam się dojechać do Wrocławia i widzę, że dobrze się stało icon_smile.gif .

Dziękuję
Gwendoline
H&M uznaje sie jako jeden z najtanszych sklepow z ciuchami i Dorusia ma racje ciuszki dzieciece to tandeta ( ale sliczna) co nawet moj maz tak twierdzi.
Potwora
CYTAT(Gwendoline)
H&M uznaje sie jako jeden z najtanszych sklepow z ciuchami i Dorusia ma racje ciuszki dzieciece to tandeta  ( ale sliczna) co nawet moj maz tak twierdzi.


Mam parę ciuszków H&M dziecięcych, uważam, że są dobrej jakości, żadne się nie sprało ( a moje dziecko brudzi, że oj!), nie rozciągnęło, fakt, że kupione za granicą (!?), jedyną ich wadą są dziwne proporcje i zawsze za długie rękawy.
Doruśka
Pragnę sprostować,ja nie konkretnie o dzieciecych ciuszkach mówiłam tandeta,tylko o niektórych co to zobaczyłam na świdnickiej.
ja mam dla Kalusi kilka ciuszków,kupionych na allegro,i sa ok,a ostatnio kupiła mi koleżanka w niemczech czapke piekną za 3 euro,a na straganie o wiele gorszą kupiłam za 15 zł icon_eek.gif
Ale wiem niestety,ze na polski rynek trafiaja gorsze rzeczy-te produkowane w Polsce (pampersy,proszki,szampony:((()
Patison
Wrocilam wlasnie z Tesco - H&M ma mega duzy wybor ubranek dzieciecych - sa urocze i nie drogie (pare rzeczy kupilam). Melduje rowniez, ze sa ubrania ciazowe icon_smile.gif
Doruśka
Pat,a co oznacza niedrogie? tzn?
Potwora
Byłam widziałam icon_wink.gif Dla dzieci:
Koszulki, w promocji chyba, 15 PLN. białe spodenki 20 PLN, czapki z daszkiem ok 20, niepromocyjne koszulki do 35 w zależności od fasonu, więcej nie udało mi się sprawdzić bo z Maksiem byłam icon_wink.gif
Dla maluszków ciuszki śliczne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.