To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nas też nie przyjęli:((((((((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Libi
Nie przyjęli Szymona do przedszkola:(

Dzwoniłam i miła pani oznajmiła, że pierwszeństwo miały matki samotnie wychowujące dzieci (to jasne) i rodziny wielodzietne. Zastanawiam się, czy w całym Ursusie żyją tylko matki samotnie wychowujące dzieci i rodziny wielodzietne icon_confused.gif Okazało się, że nie przyjęli 240 dzieci z terenu Ursusa icon_twisted.gif Koszmar jakiś, co to się dzieje icon_twisted.gif
marchewka
Libi...nie wiem czy przeczytałaś ... w wątku "Rekrutacja 2004" napisałam że i nas nie przyjeli.Przerzucili Zuzkę na listę ubiegających się do ... żłobka icon_evil.gif Mnie ten pomysł nie uszczęśliwił... Dlatego zaczynam szukać...Pech że pewnie będzie (jeżeli będzie) daleko i autobus mnie nie ominie.
Z tego co pamietam na liście odesłanych do żłobka było 6 a na odrzuconych definitywnie 12 sztuk.Podobno za mało przedszkoli na tak prężnie rozwijającą się dzielnicę.I jak tu nie zakląć soczyście...bo mnie szlag jasny trafił icon_evil.gif
Libi
Marcheweczko podobno zamknęli w Ursusie 3 przedszkola icon_twisted.gif

Okropnym uczuciem jest taka porażka icon_rolleyes.gif Jutro jeszcze przejdę się do przedszkola i pogadam z Panią dyrektor, a może przejdę się do innych przedszkoli icon_confused.gif Podobno w innych potrafią jeszcze wcisnąć dziecko. Tego się trzymam, a może we wrześniu ktoś zrezygnuje....
marchewka
CYTAT(Libi)
Marcheweczko podobno zamknÄ™li w Ursusie 3 przedszkola icon_twisted.gif  



nic tylko ...."pi"..."pi"..."pi"... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


Libi trzymam mocno kciuki za powodzenie misji. icon_biggrin.gif
pirania
Chodzcie dziewczyny na Bielany- w wiekszosci przedszkoli sa wolne miejsca;)
Oczywiscie w moim przedszkolu nie ma- przyjeto tylko... 9 dzieci icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.