To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie 7 maja 2003 o 19.00 w Dobre Czasy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
Na rozpaczliwe prośby Kachaa ustaliłam termin i godzinę i miejsce (pod Biblioteką Uniwersytecką). Kto może niech przyjdzie, ja będę na pewno. Czekam na gwardie emam.
kachaaa
ez ale ty czarownica jesteś ja rozpaczam?? napisałam post o 30.04 mam usunąć??

rozpaczająca czarownica kaśka grubaśka icon_lol.gif
dumiczowa
hej

Post Kaacha usunięty, czyli spotykamy sie 7 maja. Będę na 256%
papapa
lea
hmm 7.05. powiadacie ? hmm. kurcze będe męża czarować, ale czy w razie czego ktoś mnie przenocuje i ew. wyjdzie po mnie na dworzec PKP lub PKS ?

pozdrawiam lea
Krysia
icon_smile.gif lea skarbie u mnie mozesz przenocowac icon_lol.gif na dworzec rowniez moge przjechac tylko musimy sie dobrze umowic icon_lol.gif

pozdrawiam Krysia mama Krysi
lea
ok. Krysiuniu szczegóły na GG icon_smile.gif

pa lea
kachaaa
lea nie martw się mamy ok 114 mostów miejsce do spania znajdziesz
icon_lol.gif

jakby krysi się odwidziało wink.gif to masz spanko Na Ostatnim Groszu

aha no ja też będę skoro wyjenczałam( wrrr ez aleś nas podsumowała na edziecku)...

do zobaczyska

kaśka
Duszek
Mamy Kochane:) No i Tatusiowie:)

Ja akurat bede w delegacji, ale na spotkanie przyjdzie Ila:)

Pozdrawiam serdecznie
Duszek
Krysia
icon_lol.gif ja bede na spotkaniu icon_lol.gif WRESZCIE JEST SPOTKANIE WE WROCLAWIU icon_biggrin.gif HUUUUURRRRAAAAA

pozdrawiam Krysia mama Krysi icon_lol.gif
michaa
a mnie nie będzie! buuuuuuuuuuu
lea
mam nadzieję, że przekabacę mojego chłopa bo jak narazie kiepsko mi idzie icon_sad.gif

trzymajcie mocno paluszki - lea
dumiczowa
Lea i ty to mówisz...że nie możesz na swego chłopa wpłynać??????Nie wierze!!!!!

Już Cię widze we Wrocławiu..........i nie waż mi sie mówić ze Cię nie będzie!!!!!!

Jejuuuu.....juz sie nie mogÄ™ doczekac kiedy was zobaczÄ™.......papapapap
użytkownik usunięty
Dziewczyny, a jak siÄ™ poznacie?
Paka (z Wrocławia)
dumiczowa
Paka, no problem.......z Kachąą jestem umówiona na telefon, EZ widziałam w telewizji, a jak reszta zobaczy takie trzy piekne kobitki, to beda wiedziały że to emamuski z maluchów......hihih

pozdrawiam i do.... ZOBACZENIA

pa
użytkownik usunięty
CYTAT(dumiczowa)
(...) a jak reszta zobaczy takie trzy piekne kobitki, to beda wiedziały że to emamuski z maluchów......hihih


Postaram się przyjść. Po tak szczegółowym opisie na pewno się rozpoznamy icon_biggrin.gif .

Pozdrawiam.
Paka
kachaaa
Paka przyjść mucisz to ocztwiste
a rozpoznac nas Å‚atwo:
Ez tak jak pisała Dumiczowa najłatwiej bo to telewizyjna twarz
DumiczowÄ… noo jÄ… to z daleka poznasz po miotle
a mnie no cóż nas z KGB wszyscy znają...


a tak na poważnie jeśli chcecie morzemy się umówić pod pregieżem( będziemy dumiczową skazywać) albo przy fredziu

kaska
lea
buuuu - teraz to juz wiem, że mnie nie bedzie icon_sad.gif a to tylko dlatego, że teściowie zmienili datę wyjazdu na 06.05. icon_sad.gif oni jadą do rozinki , a my do ZOO
ja to mam pecha icon_sad.gif

lea
Ewcia!
czesc,
a powiedzcie mnie nieobytej, gdzie są te Dobre Czasy? Bo mam zwyczaj się spóźniać (jeśli się w ogóle wyrwę z domu i odważę przyjść) icon_smile.gif i dokąd tu pójść spod BUW ?

Z taką pewną nieśmiałością pozdrawiam , Ewcia
użytkownik usunięty
CYTAT(kachaaa)
a tak na poważnie jeśli chcecie możemy się umówić pod pregieżem( będziemy dumiczową skazywać) albo przy fredziu


Myślę, że nie ma potrzeby umawiać się gdzieś indziej niż w tych Dobrych Czasach - tylko wytłumaczcie dokładnie (jak prosiła Ewcia icon_smile.gif i ja się dołączam do prośby) jak tam dojść. Bardzo chcę przyjść, mam nadzieję, że mi nic nie wypadnie...

Paka
Dorka
Proszę podajcie odpowiedź jak trafić do tego miejca ("Dobre Czasy") na forum. Ostatnio przechodziłam koło budynku Biblioteki Uniwersyteckiej od strony Szajnochy i nic takiego nie wypatrzyłam icon_confused.gif . Jak zbiorę odwagę i zwerbuję opiekunów do dzieci to też wpadnę Was poznać icon_smile.gif
Ewcia!
trochę pomyślałam, pogrzebałam i znalazłam stare dobre czasy:

Dobre Czasy. Pub, klub bilardowy
(0-71) 341 76 02


50-076 Wrocław, Szajnochy 11
pow.m. Wrocław, woj.dolnośląskie


boro@poczta.fm

tylko czy spotykamy sie przed czy w?
Ewcia
ez
Wezmę ze sobą numer Dziecka i położę na stoliku. Do jutra emamy
Ila
Witam Was dziewczynki icon_smile.gif

Jak juz Duszek zapowiedzial, bede i ja jutro o 19.00:)
Poniewaz mezus wyjezdza, zjawie sie w towarzystwie
Kamisia - trzyletniego mezczyzny icon_biggrin.gif

Do zobaczenia

Ila
mama 3-letniego Kamilka
użytkownik usunięty
Wszystkim eMamom obecnym na spotkaniu dziękuję!

Było super. Teraz zupełnie inaczej czyta się Wasze posty (jak już wiem, jak wyglądacie icon_biggrin.gif ).

A Dumiczową, Kachęęę i Ez proszę o szczegółową relację z dalszej części wieczoru...

Paka
kachaaa
wieczór skończył się upojnie
tańcami na stole i litrami piwa
hihihi

dzięki kobiałi było super

[size=18]TERAZ CHCĘ POZNAĆ WASZE DZIECI
Ez ty inic[użytkownik x] nastęopne spotkanie z dzieciaczkami bo znowu mnie ubiegniesz

w wyśmienitym humorku jetsem too dziei wam bużka kobiałki do zobaczyska wkrótce
kaśka
anonimowy
Cieszę się ze spotkanie się udało!!! Szkoda że nie miałam z kim zostawić dziecka1 Ale na spotkanie następne, z dziećmi, przyjdę, to murowane!!!!
Ila
Bardzo dziekuje za urocze spotkanko icon_smile.gif
Bylo mi bardzo milo Was poznac osobiscie,
a Kamis jeszcze w domku wspominal, jak to sie
z ciociami bawil, hihi...

Mam nadzieje, ze bedziemy sie czesciej widywac icon_lol.gif

Naszego Kamisia juz poznalyscie, zatem czas na... rewanz icon_biggrin.gif
Musimy zorganizowac spotkanie z maluszkami!!!

Do rychlego zobaczenia!!!

Ila
mama 3-letniego Kamilka
ez
Ja trochę się bałam tego spotkania bo tyle obcych ludzi znających się z kilku tekstów ma znaleźć temat do rozmowy. Ale było super, naprawdę. Odprężyłam się, wypiłam piwko zapomniałam na chwilę o troskach dnia. Tematów do rozmowy tysiące, nie chciało mi się wierzyć, ze już 21.00 i czas do domu się zbierać. Czas minął za szybko.
Emamy sÄ… super!!!
Czekam z niecierpliwością na lepszą pogodę i spotkanie z dziećmi, to dopiero zaszalejemy.
iwanka
Chetnie sie pisze na nastepne spotkanie icon_biggrin.gif

W srode pomimo tego iz bardzo chcialam, nie moglam byc icon_cry.gif

iwanka
Ewcia!
Nooo , rzeczywiście było świetnie i bardzo żałowałam, że musiałam jako pierwsza opuścić Wasze grono ( no i ominęły mnie te tańce na stole.... icon_smile.gif ). Bardzo się cieszę, że Was poznałam; też wchodziłam na miękkich nogach, ale na szczęście ciekawość wzięła górę!
Dzięki dzięki eMamy. Do następnego spotkania w realu!
Ewcia
lea
tak bardzo mi przykro, że mnie nie było icon_sad.gif

lea
cola
Ja też żałuje, że nie było mnie na tym spotkaniu na żywo, ale niestety dotarłam do "maluchów" dzień po spotkaniu (8 maja).
Anita.W
Witam
Na spotkanie z dzieciaczkami chetnie sie wybiore.
Ja niestety nie moglam przyjsc na to spotkanie bo to byla pora karmienia i luluania Kubusia (karmie piersia a jesli chodzi o lulanie to tylko mnie toleruje).
Pozdrawiam wszystkie wroclawskie mamusie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.