To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mamy z Torunia Å‚Ä…czcie siÄ™!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
mama juniora
Witam,
Odzywajcie sie mamy z Torunia i okolic , warto pogadać no i spotkać sie!!!
Pozdrawiam,
mama juniora
Kasik
Hej, dziewczyny czyżby było nas tak mało? icon_sad.gif Odezwijcie się koniecznie. Jestem mamą 18-miesięcznej Joasi. pozdrawiam. icon_smile.gif
Kasik
Mamo Juniora, przepraszam icon_redface.gif dopisałam się do Twojego tematu, mimo że jestem z Bydgoszczy. Obie jednak jesteśmy z kujawsko-pomorskiego. Czyżby naprawdę z naszego województwa było tak mało mam? icon_cry.gif
Pozdrawiam MamÄ™ Juniora i Juniora. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
mamajuniora
Witam Kasik
Dziękuję za pozdrowienia. Jeżeli chcesz pogadać to mój numer Gadu-Gadu 5060954
Pa!
mamajuniora
wioleta
HEJ!!!

Jestem mama 5 miesiecznego Mateuszka. Jestem z Bydgoszczy.
Pozdrawiam
Kasik
To znowu ja!
Mamo Juniora zapisałam numer. To są moje początki z internetem icon_redface.gif , do Gadu-Gadu powolutku dojdę icon_redface.gif
Witam nowÄ… mamÄ™ WioletÄ™ icon_smile.gif .
Fajnie dziewczyny, jesteśmy już trzy icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
mamajuniora
Witam MAMY Z KUJAWSKO-POMORSKIEGO!!!
Chyba trochę mi wstyd, że tak strasznie mało odpowiedzi!!!
Czyżby naprawdę nie bylo mam z kuj-pom.?
Pozdrawiam
mama juniora
Alynka
Jestem icon_smile.gificon_smile.gif Melduję się z Bydgoszczy z córką 15 miesięczną:) Tylko ja raczej czytacz niz pisacz jestem no ale melduję się icon_cool.gif
Pozdrowienia
Alynka
Kasik
Hmm
Tak dziwnie wyszło, ale w temacie toruńskim coś dużo Bydgoszczy. To moja wina, przyznaję się bez bicia.
Może zrobić nowy wątek tylko bydgoski, ale wtedy zostawiłybyśmy Mamę Juniora samą.
A może zmienić treść tematu? Mamo Juniora, co Ty na to? Tylko, czy można zmieniać treść tematu?
Tak dziwnie jakoÅ›, prawda?
Co myślicie dziewczyny o tym?

Pozdrawiam icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

No i witam AlynkÄ™ icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Dlaczego raczej czytacz niż pisacz? Pisz Alynko, co Ci szkodzi!?


Kasia
mamajuniora
Witam,
"Samotna" mama z Torunia wita wszystkie mamy z Bygdoszczy!!!
Oczywiście Kasik,że nie obrażę się i proponuję temat neutralny MAMY Z KUJ-POM może być?
Jak tam Wasze pociechy? Ja muszę zachęcać Juniora do stania na nogach, bo na razie nie wie do czego służą ( do 7 m-ca mial rozwórkę - dysplazja) Kiedy Wasze pociechy zachęły siedzieć? Ja zaczynam się martwić,że Junior nigdy nie zacznie samodzielnie siedzieć (nie mogę się doczekać). Poza tym apetyt mu dopisuje, zajada wszystko co mu dam, śpi dość dobrze, budzi się raz lub dwa razy w ciągu nocy
To chyba tyle na poczÄ…tek
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia
mama juniora icon_razz.gif
Alynka
ja to po prostu taka wstydliwa jestem icon_redface.gif i dlatego tak mało piszę icon_lol.gif no ale możecie byc pewnie, że zawsze czytam icon_cool.gif
A tak poza tym to mam już dość tych chłodów i zimy i czekam na wiosnę żeby z dziecięciem pobrykac na trawce icon_cool.gif
Pozdrawiam
Alynka
mama_oli_marzena
A więc tu jesteście icon_lol.gif cieszy mnie to, odkąd nie ma edziecka szukam miejsca dla siebie. Jestem mama 1,5 rocznej Olusi, sama mam 34 lata i mieszkam od urodzenia w Toruniu.
Chetnie poznam mamy z Torunia ale nie tylko celem letnich wypraw po parkach placach zabaw sklepach i tp
Moj gg 2988782 icon_biggrin.gif
Kasik
Witam Marzenę icon_smile.gif , może tu na maluchach i u nas w kuj.-pom. znajdziesz swoje miejsce icon_smile.gif

Mamo Juniora już nie jesteś tu sama.

Dzięki Mamo Juniora icon_biggrin.gif , że nie jesteś jakąś zapaloną przeciwniczką Bydgoszczy, troszkę się bałam, bo z "bydgoszczakami" i " toruniakami" to róźnie bywa.
A z tym siadaniem to ja już nie pamiętam jak to było. Aśka zaczęła siadać dosyć późno. Wydaje mi się, że ok. 7 m-ca. Uszy do góry, ani się obejrzysz a Junior będzie biegał jak szalony i nie będzie miał czasu na takie szczegóły jak siadanie.

Alynka ja tez czekam i myślę, że już niedługo będzie można brykać. Przerażają mnie tylko te brudne trawniki i piaskownice icon_sad.gif icon_redface.gif
Mogę zapytać w których rejonach Bydgoszczy będziesz brykać?

A co tam słychać u Wiolety? Zapomniałaś o nas?

Kasia
Alynka
mamo Juniora icon_smile.gif ja studiowałam w Toruniu i jest mi on duuuzo bliższy niż Bydgoszcz bo mieszkam tu dopiero od kilku lat icon_lol.gif Dlatego tęsknię za Toruniem icon_cry.gif No ale możemy sie spotykac w Toruniu icon_smile.gif

Kasiu, ja mieszkam na wzgórzu Wolności a TY??
Pozdrowienia
Alynka
Kasik
Alynko, Bartodzieje icon_cool.gif
Kasia wink.gif
mamajuniora
Witam,
No nareszcie coś zaczyna się dziać na naszej stronie, bardzo się cieszę.
Witam nowe mamy i mam prośbę napiszcie coś o swoich pociechach, warto je lepiej poznać
Pozdrawiam
mama Juniora icon_smile.gif
Ana
Witam gorąco wszystkie mamy zarówno z Torunia jak i Bydgoszczy.
Mieszkam 18 km od Torunia, ale tak się składa że swoją córeczkę rodziłam w Bydgoszczy. Na imię ma Amelia Karolina i ma teraz niecałe 14
miesięcy. Jeszcze raz pozdrawiam mamusie i Ich pociechy. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
anonimowy
Witam,
Dziewczyny co się dzieje, miałam nadzieję, że będzie to dla mnie fajna przystań do pogadania no i spotkania się a tu nici z tego....Szkoda!
A moze jeszcze raz spróbujemy?
Pozdrawiam
mamajuniora
mamajuniora
Jeszcze raz ja
Nie wiem czemu w poprzednim poście jestem jako gość to ja mamajuniora
odezwijcie siÄ™
Pozdrawiam
mamajuniora
mamajasia
Witaj mamojuniora. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jestem z Torunia,mój Jaś ma dwa i pół roku,jesteśmy zeSkarpy.

Pozdrawiam wszystkie mamy z Bydgoszczy icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
mamajuniora
Witam mamojasia
ja jestem z Fałata. Co porabiasz popołudniami? Pracujesz czy opiekujesz się Jasiem?
Pozdrawiam
mamajuniora
Karina mama Mateusza
Ja jestem też z kujawsko-pomorskiego ale z Włocławka. Do Torunia nie tak daleko a z Włocławka nikogo nie ma więc przyłączam się do Was.

Mój synek Mateusz ma prawie 3 latka (28.07)

Pozdrawiam
mamajuniora
Witam serdecznie nową mamę-Karinę. No pewnie Wlocławek nie tak daleko!
Pozdrawiam
mamajuniora
basiaurban jako gość
CYTAT
Witam mamojasia  
ja jestem z FaÅ‚ata. Co porabiasz popoÅ‚udniami? Pracujesz czy opiekujesz siÄ™ Jasiem?  
Pozdrawiam  
mamajuniora


Hej mamojuniora i inne mamy!
Ja też kiedyś mieszkałam na Fałata, niedaleko stadionu Apatora. Teraz mieszkam pod Warszawą, ale Toruń darzę wielkim sentymentem, i co jakiś czas pojawiam się w nim, tym bardziej, że najbliższa rodzina nadal w Toruniu mieszka.

Pozdrawiam
Basia
nutinka
Witajcie!
Jestem z Torunia. Mam 3-letnią córę Agnieszkę. Mieszkam niedaleko szpitala na Bielanach.
ochotka69
O mieszkasz blisko mnie, ja na Małachowskiego, moze wybierzemy sie na spacer? gg 2988782
nutinka
Bardzo chętnie. GG 2249306

Nutinka
Bziba
hej,

jestem w ósmym miesiącu i jestem z Bydgoszczy
Bziba icon_razz.gif
Karina mama Mateusza
Coś nas mało na tym forum, może małe pogawędki na gg - mój numer 1033967.

Pozdrawiam icon_smile.gif
Karina z Mateuszkiem
Bziba
Tu też się melduję, chociaż spóxniona.
Jestem mama z Bydgoszczy, chociaż pochodzę z Torunia. Mój Olo ma prawie 2 miesiące. W Bydgoszczy mieszkam na Wyżynach.

Serdeczne życzenia noworoczne dla wszystkich icon_razz.gif

Pozdrawiam
Bziba
BozenkaN
icon_razz.gif Cześć jestem z Torunia. Trafiłam tu przypadkiem z https://www.dzieckoinfo.com/forum/wwwthread...ds.php?Cat=&C=3 Też jestem tam zupełnie samotna icon_confused.gif Cieszę się ze spotkania i zapraszam do nas icon_cool.gif[color=darkblue][/color]
BozenkaN
Zapomniałam dodać, że od 05.11.2003 r jestem mamą Ewuni Mieszkam na Rubinkowie niedaleko pętli tramwajowej. Mój #GG 2082661[/img]
Eta
dziewczyny ja proponuje jakies spotkanko
co wy na to????
czekam na odzew icon_biggrin.gif
BozenkaN
CYTAT(Elżbietka)
dziewczyny ja proponuje jakies spotkanko
co wy na to????

Może by się udało jak będzie już ładniejsza pogoda? Bo teraz wychodzę tylko na spacerki po lesie. Nie robiłam jeszcze wypadów do miasta icon_redface.gif
mamajuniora
Witajcie dziewczyny icon_biggrin.gif koniecznie musimy sie spotkać icon_biggrin.gif mój nr GG 7962709
Pozdrawiam i do zobaczenia icon_biggrin.gif
mamajuniora
Aha Bożenko Ewunia śliczna - oglądałąm zdjęcia icon_biggrin.gif
Eta
piszcie tylko gdzie i kiedy icon_smile.gif
mamajuniora
Może przyszła sobota icon_question.gif
Eta
ja obstawiałabym raczej niedziele jesli chodzi o czas przed świetami
bo teraz to mamy wielkie sprzatanie- uroki mieszkania z teściową
mamajuniora
Może być oczywiście niedziela icon_biggrin.gif
Eta
To super icon_biggrin.gif
ale może odezwa sie i inne dziewczyny
hop hop
Eta
mamo juniora zostałyśmy tu same?
mamajuniora
Elżbieta na razie chyba tak. Spróbuję skontaktować się z BożenkąN
Eta
A ja moze namówie Bzibę icon_biggrin.gif co??? Bzibko icon_razz.gif
wprawdzie my nie jestes my z Torunia ale to nie tak daleko
i i ja bym jednak prosiła o spotkanie po świetach
Bziba
Cześć,

chętnie odwiedziłabym rodzinne miasto, Toruń.
Właśnie odjechali moi rodzice. Na Święta jedziemy do Torunia -tj, w niedzielę.
Marzę, aby przejść się z wóżkiem po starówce i pochwalić się ewentualnym znajomym. wink.gif
Musiałbym wtedy pojechać na cały dzień do rodziców i wyjść na spotkanie, bo Olek dłużej jak dwie godziny bez cyca nie wyrobi.
Oby pogoda dopisała, jakby co.

pozdrawiam

Bziba
Eta
ale na świeta to ja Bzibko akurat tez jade do mamy a to w przciwna stronę od Torunia icon_sad.gif
mamajuniora
To może przełożymy spotkanie na sobotę lub niedzielę po świętach icon_question.gif
Eta
CYTAT(mamajuniora)
To może przełożymy spotkanie na sobotę lub niedzielę po świętach icon_question.gif

ja jestem ZA icon_exclaim.gif
basiau
A czy ja mogę się "podłączyć"? Byłaby okazja od odwiedzenia rodzinnego miasta i chętnie bym Was poznała?

Basia

ps. i też chętnie po świętach
Eta
Basiu icon_biggrin.gif
jak najbardziej icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.