To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nareszcie się udało :) :) :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

blaire
Jak w temacie. Nareszcie. PRACA. A już traciłam nadzieję, że dam radę, że coś się znajdzie. Wiem już, że to praca na kilka miesięcy 2 może 3, ale to już coś. Jestem taka szczęśliwa icon_smile.gif
Zorajda
Gratulacje, mam nadzieję że bedziesz zadowolona z pracy. Powodzenia
kasiask
Gratulacje!!!! icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że uda się na dłużej i że będziesz zadowolona icon_smile.gif
Małgoś.dz
Super! icon_biggrin.gif
Życzę miłej atmosfery w pracy. wink.gif
KM
Gratuluję i życzę samych sukcesów icon_lol.gif
Libi
Blaire bardzo się cieszę, że Ci się udało icon_biggrin.gif
marchewka
Gratulacje icon_lol.gif Życzę powodzonka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ulcik
powodzenia !!! gratulacje icon_smile.gif

ulcik
addera
Blaire, i jak tam nowa praca, chwal siÄ™ icon_smile.gif
Ika
Blaire, jeszcze raz gratuluję przejścia z umowy zlecenie na umowę na czas określony icon_wink.gif Oby następna była na stałe! icon_biggrin.gif Trzymam kciuki icon_cool.gif
blaire
To znów się podzielę dobrą wiadomością:) Będzie kolejna umowa. Podpisana decyzja już leży w kadrach icon_smile.gif Wprawdzie nie na stałe, ale na 12 miesięcy icon_smile.gif
blaire
Praca wprawdzie nie na miarę moich ambicji i możliwości wink.gif ale od czegoś trzeba zacząć. Atmosfera naprawdę świetna. Zakres obowiązków śmieszny,ale za to bardzo duża odpowiedzialność... Warto, naprawdę. A teraz zamierzam wrócić na studia. Inny kierunek, inne miejsce. I teraz będzie już tylko lepiej icon_smile.gif
Ika
CYTAT(blaire)
I teraz będzie już tylko lepiej icon_smile.gif

Pewnie, że będzie! icon_biggrin.gif
Tak trzymaj. Zawsze zaczyna siÄ™ od pierwszego kroku icon_wink.gif
Małgoś.dz
Magda, gratulacje. icon_biggrin.gif
Jestem pod wrażeniem Twoich sukcesów: i tych mniejszych i coraz większych. icon_wink.gif
Jalla
GratulujÄ™ i powodzenia icon_exclaim.gif
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.