To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krótka szyjka macicy...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

angela26
Witam, wyszło u mnie ostatnio w badaniach, że mam za krótką szyjkę macicy, zostały mi podane zastrzyki na rozwój płuc dziecka oraz przypisane leki, mam teraz dużo leżeć i się oszczędzać. Jestem w 28 tyg ciąży. Czy ktoś miał podobny przypadek i może się podzielić swoim doświadczeniem ?
Kerdia
Witam, u mnie zdiagnozowano skrócenie szyjki w 30tc, dostalam od lekarza luteine 2x dziennie, no-spe i magne b6 3x dziennie, nakaz lezenia (wstawanie tylko na siusiu) i zastrzyki z heparyny na krążenie w zwiazku z leżeniem. Po 4 tygodniach poszlam na konsultacje szyjka okazala sie troche dłuższa z 25mm na 29mm i Pani doktor pozwolila mi chodzic ale nadal mam sie oszczedzac, leki do 35tc potem no-spa i magne b6 tylko w razie skurczy. Tak teraz jestem w 36tc czuje sie dobrze, skurczy juz prawie nie mam, moze 1 -2 razy dziennie i czasami nawet wyjde do sklepu chociaz staram sie za dlugo nie chodzic icon_smile.gif. Stosuj sie do zalecen lekarza i duzo lez, mozesz podkladac poduszke pod pupe i wszystko bedzie dobrze icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.