To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Plac zabaw" na Swidnickiej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MartaTwins
Widzialam cos intrygujacego na Swidnickiej, w poblizu przejscia podziemnego, po stronie zielonego Solpola, na pierwszym pietrze. Wyglada na to, ze jest to miejsce do zabawy dla dzieci. Czy zwiedzil toto ktos kiedys? Dzieci w jakim wieku moga tam chodzic? I jaki jest koszt?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Dorka
Czyżby chodziło o Hop-Bęc? https://www.hopbec.republika.pl/galeria1.htm
MartaTwins
Dzieki dziewczyny. Mysle, ze moje roczniaki tez by wposcili. W ostatni weekend braklo nam pomyslu i ruszylismy w strone tesco, zeby sobie postac w korku 30 min. i zawrocic:)) A dopiero dzisiaj sobie przypomnialam, ze mignelo mi kiedys to Hop Bec. Moze w inny deszczowy weekedn.
dumiczowa
Marto, jedno ze spotkań maluchowych odbyło sie własnie tam. Zobacz na zdjęciach...
Monic3
My też wybralismy sie do Hop Beca (jak na razie raz jeden), po tym jak zobaczyłam na maluchach fotki ze spotkania. Synkowi bardzo się podobało, mi zresztą też. Nie powiem, żebym odpoczęła, musiałam chodzić non stop za nim, ale było fajnie. Kiedy nadszedł koniec nie obyło sie niestety bez płaczu (czytaj ryku).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.