To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przedszkole z podgladem internetowym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olar
Co myślicie o takiej opcji ? Bardzo jestem ciekawa waszych opinii poniewaz otwieram takie przedszkole z podgladem internetowym , oczywiście tylko dla rodziców. Wyrażcie swoją opinię .
Misi
Moja opinia jest bardzo pozytywna. Chcialabym i ja moc zobaczyc dlaczego moja Ania jest teraz taka a nie inna.
amania
Podgląd internetowy? Rewelacja, tylko ja bym przez cały dzień nic nie robiła, jeno własne dziecię podglądała wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Marghe
Po ostatnich przedszkolnych zajściach jestem jak najbardziej za kamerami.
(użytkownik usunięty), dziecko nie musi wiedziec,z e w przedszkolu jest kamera..
M.
moko.
Jestem za pod warunkiem dostępu do tego tylko i wyłącznie rodziców owych przedszkolaków.
olar
Fajnie że większość z was podziela mój pomysł . Chciałabym aby było to przedszkole bez tajemnic , w kazdej cchwili rodzic moze zobaczyć jak pociecha bawi się czy uczy. Tym bardziej że decydujac się na taki krok myslałam przede wszystkim o rodzicach , którzy sa bardzo zapracowani a chcieliby wiedzieć co ich dziecko robi w danej chwili i uspokoić swoje mysli siedząc w pracy do pózna.
pozdrawiam ciepło
sylwiakrol
Ja bardzo bym chciała żeby Artur chodził do przedszkola z podglądem internetowym. Myślę, że dzieciakom byłoby obojętne czy ktoś je podgląda czy nie. A ja w każdej chwili mogłabym zajrzeć i zobaczyć jak bawi się mój synek i wogóle jak sobie radzi.
Agnisma
Jak najbardziej jestem za...sama chętnie posłałbym córkę do takiego przedszkola...lubię mieć kontrolę icon_cool.gif
Ika
Olar, a gdzie i kiedy chcesz uruchomić to przedszkole??

P.S. Też jestem za kamerami.
Jaco
Olar,
Zrób to szybko i w Warszawie,co? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Zapiszemy się. A jakże....

Jacobina
Ika
CYTAT(Jacobina)
Olar,
Zrób to szybko i w Warszawie,co?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  
Zapiszemy siÄ™. A jakże....  

Jacobina

O tym pomyślałam, Jaco icon_wink.gif icon_biggrin.gif
olar
otwieram na przełomie sierpnia i września w warszawie , a bliżej na tarchominie
Ika
Eeeee..........
A w Śródmieściu byś nie mogła? icon_biggrin.gif
olar
No niestety soooryyy.
Marghe
Miejsca sÄ…? icon_biggrin.gif
Mozę jakieś konkrety? Moze być na priv, zebyśmy nie zostały posądzone o reklame.
M.
Ila
Marghe, oto informacja o przedszkolu zamieszczona w naszej bazie
https://maluchy.pl/przedszkola/?k=pokaz®ion=7&nr=83 .
Misi
Najlepiej jakby do tych kamer mialy dostep tylko mamy pociech. Kazda by miala swoj szyfr znany tylko jej.
Ika
CYTAT(Misi)
Najlepiej jakby do tych kamer mialy dostep tylko mamy pociech.

Z opisu w bazie przedszkoli wynika, że tak właśnie będzie icon_wink.gif
olar
Zeby rozwiac watpliwosci zapewniam , że kazdy rodzic będzie miał swój własny login i hasło .
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.