To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jastarnia-kwatery

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OlaW.
Może macie namiary na sprawdzone kwatery w Jastarni??? Interesuja mnie warunki na pobyt z dwulatkiem, nie w centrum i z ludzkimi cenami icon_confused.gif Proszę o informacje na priv: ola234@poczta.onet.pl
Z góry dziękuję icon_razz.gif
Maciejka
a ja poproszę nie na priv jeśli można, bo tez jestem zainteresowana.
EwaSerdeczna
PoproszÄ™ i ja .

Moze byc na priv i nie musi (mozna tu podać)

pozdrawiam serdecznie ewa
Myssia
Witam
Czy nadal jesteście zainteresowane namiarami na kwatery w Jastarni? Jeśli tak to odkopię swoje dawne namiary.
Ps. JastarniÄ™ KOCHAM ABSOLUTNIE!!!!!
Pozdrawiam
Maciejka
ja poprosze o te namiary!!!!
Myssia
Witam
Bardzo mi przykro, ale nie mogę znaleźć wszystkich namiarów. Telefony do 3 kwater są nieaktualne. Mam jeszcze jeden, nie mieszkałam tam osobiście, tylko mieszkała tam moja mama, ale była bardzo bardzo zadowolona:
Borowski Marek
Jastarnia, ul. Szkolna 24 ; telefon: 0-58 675-36-62, kom: 0-608-243-660
Mieszkałam też całkiem tanio, w fajnym miejscu u Kingi Firek, nie pamiętam zupełnie adresu, to jest naprzeciwko placu zabwa-mini wesołego miasteczka. Poszukam jeszcze tego adresu
Przepraszam, że jednak nie mogłam pomóc
Pozdrawiam
agarad
Będę w jastarni od soboty 31 lipca przez jakieś dwa tygodnie, wybiera się ktoś moze w tym samym czasie?

pozdr. AR
tonia
Agarad niestety wróciłam tydzień temu icon_sad.gif .
Dużo słońca życze.
agarad
Tonia pogoda była dzięki icon_smile.gif .

kwater niestety nie polece bo nie byłam zachwycona tymi (2) w ktorych mieszkałam
e_Ena
Szukam namiarów na kwatery (najlepiej sprawdzone) w Jastarni.
Koniecznie:
- blisko morza (200 m ?)
- z własną łazienką,
- parkingiem (tzn. ogrodzoną posesją, żeby na ulicy samochód nie stał)
mile widziane:
- jakieś huśtawki/piaskownica,
- miejsce na grila,
- lodówka i czajnik w pokoju
ale bez trzech ostatnich możemy się obejść.
Jak ktoś ma namiary w rozsądnych cenach (żeby np. dzieci były taniej liczone), będę wdzięczna icon_smile.gif
milly
polecam:

https://willa-marand.pl/oferta.html
Karmen2
Też uwielbiam Jastarnię, dołączam do grona fanek:)
Super ten pensjonat tylko pytanie czy są jeszcze miejsca...my planujemy jechać w drugiej połowie czerwca. Czy masz ten namiar z netu, czy już sprawdzony? szczególnie podoba mi się ten placyk zabaw. Mala miałaby raj..i pewnie nie chciałaby na plazęicon_wink.gif
mikolaj
Ja przez ostatnie dwa lata byłam w Jastarni na kwaterze [edit: moderacja]. Pokoje bardzo ładne z łazienkami, miejsce na grillowanie. W pokojach lodówka, czajnik, TV. Nie ma tam kuchni:-( Chyba, że się coś zmieniło w tym roku bo ponoć jakis remont się szykował.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.