To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Grota solna inhalacyjna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jalla
Jeśli macie ochotę poddychać morskim powietrzem we Wrocławiu to zachęcam do odwiedzenia Inhalacyjnej Groty Solnej. Szczególnie polecana przy zapaleniach zatok (to w moim przypadku), częstych przeziębieniach, alergiach, stanach stresowych itd.
Byłam i gorąco polecam icon_exclaim.gif
Szczegóły: www.solana.pl

Uwaga!
Takie inhalacje nie są wsazane w I trymestrze ciąży.
Dzieci do 3 lat wstęp wolny (oczywiście musi z nimi wejść ktoś dorosły). Jest tam malutki kącik zabaw.
dumiczowa
Hej Jalla, po prostu wyjęłaś mi to z ust> miałam napisać dokładnie taki sam post. Ja również chodze z Kacperkiem do groty solnej ale nie we Wrocławiu a w Szczawnie Zdroju. Polecam Wszystkim tym bardziej że mozna sie tam nawdychać jodu, którego tak mało w naszym województwie, a 45minutwy seans w grocie równa sie czterodniowemu pobytowi nad morzem.
Ja za karnet płaciłam 70 zł- dla dorosłej osoby a dziecko ma wstęp wolny.
pozdr.
ANTENA
Fajnie, że o tym piszecie. Możecie podać również gdzie taka Grota sie znajduje i ile kosztuje bilet dla osoby dorosłej? icon_smile.gif
Jalla
ul. Grabiszyńska 241
tel. 784-30-45

ul. Świętokrzyska 40a
tel. 784-30-40

Cennik:
bilet normalny: 14zł
karnet normalny 6 wejść: 70zł
karnet normalny 10 wejść: 119zł

bilet ulgowy: 10zł
karnet ulgowy 6 wejść: 49zł
karnet ulgowy 10 wejść: 85zł

Dzieci do lat 3: bezpłatnie
Dzieci uczące się, studenci, renciści, emeryci: bilety ulgowe
Kingus
Wyciągam do góry-chodzi któraś? Chcę spróbować z chłopakami, może na duszności Olika coś to pomoże? Czy na taką wizytę w grocie trzeba jakoś się przygotować? Proszę zaznajomione z tematem o szczegóły.
Dzięki

Kingus
Doruśka
i ja bym pochodziła,tym badrdziej,ze niedaleko mojego domu otworzyli,na ul łowieckej,Tobie Kingus,też by było blizej,z tego co widzę:)
Kingus
Dorusia, ja to mam kurka, wszędzie daleko i pod górkę... icon_sad.gif A na tą Łowiecką jakiś namiar posiadasz? Tel. albo adres netowy? czy cóś...
Ja planuję od nowego roku-może tak stadnie się wybierzemy?

Pozdrawiam

Kingus
dumiczowa
przygotowanie polega na ubraniu rajtuzek dziecku i cienkiej koszulki lub koszylko z krótkim rękawkiem icon_wink.gif. Dzieci mają tam zabawki, ale podłoga jest wysypana grubą warswą soli, stąd rajtuzki zeby nie podrażnić skóry. W "naszej" Szczawieńskiej Grocie Solnej są karimaty ale wiadomo dziecko raczej długo na niej nie usiedzi. Naomiast w ciągu seansu robi się tam bardzo ciepło więc nie nalezy byc grubo ubranym. Co jeszcze. Po wyjściu dzieci moga mieć wodnisty wyciek z noska, mój miał, jeden dzien.
pozdr.
Jalla
CYTAT(dumiczowa)
cienkiej koszulki z krótkim rękawkiem

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Chodziłam do groty solnej w maju i czerwcu, ale zawsze zabierałam ze sobą gruby sweter, a mój mąż bluzę polarową.
CYTAT(dumiczowa)
w ciągu seansu robi się tam bardzo ciepło więc nie nalezy byc grubo ubranym

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
W grocie do której ja chodziłam są przy każdym krzesełko/leżaczku koce do okrycia icon_exclaim.gif

Dzieci dostają zabawki i matę, na której mogą się bawić, rodzice natomiast foliowe ochraniacze na buty.

Jak to wygląda można zobaczyć na stronie www.solana.pl
Kocurek
Ja tylko proponuję żebyście sprawdzały do kiedy mają podpisany atest na takie groty - koleżanka była w takiej w której atest wygasł 3 miechy wstecz - i tam już tego jodu pewnie było niewiele. Ściany były tam wyłożone kostkami soli (takie panele z soli włożone w kostki coś jakby "kocie łby"), a sama sól miała parę cm ledwie i okazało się że właściciele powinni byli wymienić tę sól właśnie 3 miechy temu icon_rolleyes.gif

Chodzi mi o to, że jak milion osób tego się w tej grocie nawdycha, to tego tam ubywa icon_wink.gif
dumiczowa
CYTAT(Jalla)
CYTAT(dumiczowa)
cienkiej koszulki z krótkim rękawkiem

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Chodziłam do groty solnej w maju i czerwcu, ale zawsze zabierałam ze sobą gruby sweter, a mój mąż bluzę polarową.

co grota to obyczaj icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif u nas w grocie było naprawde goraco
a i u nas wchodzi się bez butów.

pozdr.
Kingus
No, moje plany wzięły w łeb... W ramach świątecznego prezentu mąż przyniósł wiadomość, że nie ma przedłużonej umowy. Witaj Urzędzie Pracy icon_sad.gif

Kingus, znowu w dołku
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.