To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

grypa żołądkowa...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jagoda1976
Od trzech dni się męczę. Czuję się jak flak. Mam ostrą biegunkę, ból brzucha... a w dodatku jestem taka słaba, że tylko chce mi się spać. Od dwóch nic nie jadłam i skończył mi się pokarm i musiałam przestać karmić, co mnie bardzo boli. A jakby było jeszcze mało tych nieszczęść to dostałam okres i już nie wiem czy mnie muli od tego czy od żołądka. icon_cry.gif

Pozdr. Jagoda
malinowa i Malina
Podobno jest to dobry środek, ale słyszałam, że jeszcze trzeba ja zagotować. Sama nie próbowałam.
kasiask
A ja słyszałam, że trzeba pić odgazowanego Sprita.A jak nie, to zostaje skuteczny, choć obrzydliwy GASTROLIT.
Trzymaj się!! Na szczęście grypa żołądkowa nie trwa wiecznie. Ale wykończyć potrafi...!
Marghe
Duzo pic, to podstawa.
Brać Enterol i Smectę .. można i Gastrolit, ale to niekoniecznie.
Cola i Sprite odgazowana i ew, przegotowana icon_smile.gif

Bardzo lekka dieta - suchary, gotowany ryż, pieczone lub rozgotowane jabłko.
Trzymaj sie. To dość szybko mija.
M.
Potwora
Moje dziecko właśnie z tego wyszło.
Leczy to siÄ™:
colą, smectą, Gastrolitem, Nifuroksadydem ( na receptę), czasem przyplątuje się jeszcze infekcja bakteryjna ( organizm bardzo osłabiony)trzeba bardzo dużo pić i ciągle uzupełniać elektroloty, można spróbować słone paluszki np. ( zatrzymają troszkę wody), jeść banany, z domowych sposobów: kup suszone jagody, łyżkę zalej wodą i gotuj 10 min. - wypij, możesz też zrobić marchwiankę, moja babcia twierdzi, że najlepsza na biegunkę jest woda po ugotowaniu ryżu, ale proporcji już nie pamiętam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.