To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Okres po ciąży - tylko dwa dni?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

adzia
mam pytanie jak w tytule - czy to możliwe, i czy o czymś świadczy?
Jestem 4,5 miesiąca po porodzie, dziecko karmię piersią, od tygodnia powoli zaczynam dokarmiać...
Edi Zet :)
Adzia, możliwe...
U mnie było podobnie, ale teraz za to jest wręcz przeciwnie....długie, bolesne i obfite.....
Delfinka
Nie wiem czy ja na temat ale...
Ja czytałam że po porodzie ma się krwawienia 4-6 tygodni a gdy się karmi to są intensywniejsze ale szybciej mijają. Czy mam rozumieć że to nie jest jeszcze okres, tylko jakby oczyszanie po porodzie?

Oświecicie mnie? wink.gif
adzia
Nie, mnie połóg już dawno minął, teraz to raczej miesiączka.
Dzięki Edi, czyli jednak w przyrodzie wszystko jest możliwe - a już się cieszyłam, że tak może zostanie (o święta naiwności).
Anuk
Adzia, ciąża wywołuje ogromne zmiany hormonalne (i nie tylko w organiźmie kobiety), generalnie wszystko może być rozregulowane. Pierwsze miesiączki po ciązy mogą być diametralnie różne od tych przed... (zarówno pod względem długości trwania, intensywności krwawienia, bolesności, regularności, itp.)

Tak więc raczej nie ma powodu do niepokoju icon_smile.gif

Trzymaj siÄ™!
Potwora
U mnie pierwsza po porodzie trwała właśnie 2 dni, następna, już normala, pojawiła się miesiąc później i tak do tej pory icon_wink.gif
mamjuz
u mnie "normalnie" jest dwa dni, a reszta - to takie ni sio ni co
w każdym razie wkładki wystarczają

i tak mam od poporodu własnie
mamami
CYTAT(mamjuz)
u mnie "normalnie" jest dwa dni, a reszta - to takie ni sio ni co
w każdym razie wkładki wystarczają

i tak mam od poporodu własnie


U mnie jest tak samo, tzn było icon_lol.gif bo co będzie teraz to nie wiem icon_lol.gif a przed pierwszym porodem przepisowe 7 dni było.
marcena
A u mnie trwa już trzy tygodnie icon_eek.gif i nie wiem czy to normalne icon_question.gif
adzia
CYTAT(mamjuz)
u mnie "normalnie" jest dwa dni, a reszta - to takie ni sio ni co
w każdym razie wkładki wystarczają

i tak mam od poporodu własnie


Rany julek...
To ja też tak poproszę icon_smile.gif
sdw
Adzia, przed dziecmi - 7 dni.

Po Kindze - 6 dni, z czego 4 srodkowe dosc obfite.

Po Kamili - 3 dni, z czego pierwszy i ostatni to prawie nic, wkładki wystrczały

Po Filipie - 5 dni, z czego 3 srodkowe dosc obfite.

Hmmm, zadziwiam sama siebie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.