To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Które przedszkole na warszawskiej Ochocie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Drogie mamy ciekawa jestem Waszego zdania o przedszkolach na Ochocie......... Moze któras z Was zna i ma wyrobione zdanie? icon_smile.gif
katkasia
Zwiedziłam chyba wszystkie przedszkola na Ochocie, rozmawialam z mamami przedszkolaków, odwiedziłam kuratorium (tu dowiedziałm się nmajmniej....), obserwowałam przedszkolne ogródki.
Z moich obserwacji (a już teraz także doświadczeń) godne polecenia przedszkola (podaję przedszkola publiczne) to: na ul. 1 Sierpnia, na ul. Korotyńskiego, na ul. Okińskiego, na ul. Księcia Trojdena.

Jakbyś miała pytania, pisz na priva.
Marghe
Oj tak, to na I sierpnia też nam sie podobało (mowa o integracyjnym, prawda?) . Niestety Gaba sie nie dostała icon_cry.gif
M.
mamajul
A co powiecie o integracyjnym na Sierpeckiej?
Bo na 1 sierpnia to troszkę od nas daleko (my blisko Hotelu Vera mieszkamy). Ale jak jest rewelacyjne to warto o nim pomyśleć.......
katkasia
Tak Marghe, mam na myśli to integracyjne niedawno wybudowane. Szkoda, że Gaba się tam nie dostała... naprawdę dobre przedszkole. Mam nadzieję, że to do którego się dostałyście będzie równie fajne.

Moniko, niestety nie znam tego przedszkola na Sierpeckiej (czyli jednak nie wszystkie zwiedziłam (ups!). Słyszałam jeszcze o dobrym przedszkolu gdzieś blisko Hali Banacha, ale nie znam niestety namiarów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.