To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry fryzjer w rz-wie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lila_
Może macie jakieś sprawdzone fryzjerki/ów które możecie polecić ?

Ja baardzo chętnie skorzystam icon_smile.gif

Od lat chodze do tej samej fryzjerki i zazwyczaj byłam zadowolona ale ostatnie 3 ścięcia mnie nie uszczęśliwiły na tyle ile bym chciała ( wręcz się wściekam przed lustrem a czasami to sobie nawet zaklnę icon_rolleyes.gif ) więc szukam namiarów na naprawdę dobrego fryzjera który umie dobrze ścinać i słuchać co się do niego mówi wink.gif
Kocurek
Lila,
zapuść sobie icon_wink.gif
Ja zapuszczam i klnę, na czym świat stoi, więc jak pozapuszczasz chwilę i potem obetniesz - będziesz w siódmym niebie
icon_smile.gif
Lila_
No własnie to zapuszczanie czarę przelało icon_evil.gif

Zapuszczałam 2 m-ce i w sumie już było fajnie wystarczyło tylko ino troszkę końcówki podciąc i byłoby super - włosom i mi ale...

Podcięcie było a jakże (z zaznaczeniem moim wcześniejszym, że tylko wyrównac i podrównac końcówki) no i w sumie mi ściela jakies 2-3 cm a mnie az do tej pory wściekłośc ogarnia i stąd moje poszukiwania.

A do reszty mnie "rozwaliła" jak powiedziała, że muszę mieć jednak dłuższe bo mi lepiej a wyglądam obecnie - ech.. szkoda gadać icon_sad.gif

Więc szukam fryzjera dobrego wszelkimi sposobami bo eksperymentować nie mam ochoty z nieznanymi icon_confused.gif
martynka1
A ja polecam - salon fryzjerski Mariusi's (salon mieści się w Reducie ul. Okulickiego I p). Pozdr.

Zapomniałam dodać, że jedyny minus tej wizyty w salonie to 50 zł za ścięcie icon_confused.gif.
Kari07
Lila to ja sie przyłączam do pytania bo tez takowego poszukuję.
Fryzura krótka.
Co prawda chodzÄ™ do siebie na osiedlu ale nie zachwyca mnie to co robiÄ… fryzjerki. Tyle ze cena mnie zachwyca icon_smile.gif
Kocurek
A ja do Dębicy jeżdżę icon_lol.gif icon_wink.gif

Taniej icon_smile.gif
Kari07
Ja płacę 16 zł - taniej chyba nie można icon_smile.gif
Ale ścinają Ok tyle , że nie powalajaco...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.