To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jogurt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sulichna
kiedyś jakaś mama pisała, że podaje swojemu dziecku ze skazą białkową jogurt naturalny bez żadnych dodatków i dziecku nic nie jest, chciałam spróbować i szukałam w sklepie takiego jogurtu ale nie znalazłam, wszędzie jest dodane mleko świeże albo w proszku; czy ktoś zna taki jogurt bez dodatków?
Mari
Cześć, obawiam się, że źle zrozumiałaś. Nie można zrobić jogurtu bez mleka!! Zapewne chodzi po prostu o zwykły jogurt naturalny bez żadnych wkładów owocowych. Niektóre dzieci ze skazą białkową je tolerują. Musisz po prostu spróbować, tylko na początku małe ilości. Pozdrawiam, pa.
eDorka
Sulichna, ja kupuje jogurt Bakoma Polskie smaki - jets z dodatkiem owocow i cukru, ale nie zawiera dodatkowcy bialek mleka czy mleka w proszku. Mojego alergika nie uczula (podczas gdy po mleku ma koszmarna biegunke). Kiedys kupowalam jakis jogurt naturalny bez dodatkow, ale nie pamietam kto to produkowal (zreszta nie widzialam go juz dawno).
Jezeli twoje dziecko nie jest uczulone na jakies owoce mozesz sprobowac dac mu lyzeczke tego wlasnie jogurtu.
Sulichna
jasne że mleko musi być ale nie świeże tylko ukwaszone, a wszędzie znalazłam dodatek mleka świeżego bądż mleka w proszku; spróbuję z tą Bakomą, dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.