To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Siniaki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Jestem cała w siniakach a z nikim się statni0 nie .iłam wink.gif C m0że .yć przyczyną? Wsty p0jść na .asen icon_redface.gif


Przepraszam za .raki liter ale klawiatura mi się zepsuła icon_cry.gif
Agnieszka
Mamo Kacperka icon_biggrin.gif mi robiły się straszne siniaki jak zaczełam się odchudzać i drastycznie w szybkim tempie traciłam na wadze icon_confused.gif Nie była to dietka tylko moja głupota bo przez 4 miesiące piłam tylko kefir i jadłam jedno jabłko icon_eek.gif Wtedy moje ciało zrobiło sie "dziwnie siniakowate"... icon_confused.gif icon_confused.gif
amania
KacperkowaMamo, żeby mieć siniaki nie trzeba się bić icon_wink.gif Ja co jakiś czas odkrywam u siebie coś na kształt siniaka, najczęściej na nogach, czyli prawdopodobnie się o coś uderzylam, ale zazwyczaj wcale tego nie pamiętam.
A moje dziecko ma tak posiniaczone nogi, że jak na to patrzę to się dziwię, że jej to nie boli, a mówi mi, że ani trochę nie boli.
Po prostu jesteśmy wrażliwe. Jak ta królewna na ziarnku grochu conajmniej icon_wink.gif icon_lol.gif
KM
Agnieszka, m0że masz rację, że t0 od spa.ku wagi. Muszę chy.a przestać karmić, tru.n0 mi g0 0pan0wać a nie mam już z czeg0 chu.nąć. icon_confused.gif
AdusiaR
Ja równiez mam problem z siniakami i nie bije się z nikim, ale wystarczy, że lekko sie gdzieś uderzę i już jest siniak, chodze głównie w spodniach. Zastanawiam sie czy to nie jest brak jakis składników witaminowych, czy poprostu taka wrażliwośc. Ja sie nie odchudzałam nigdy, więc napewno nie od tego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.