To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bóle podbrzusza pod koniec ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

juza
Mam pytanko, tydzień temu odstawiłam fenoterol i od tego czasu brzuszek jest cały czas twardy, kostki napuchnięte, na dodatek dziś zaczęło się pobolewanie podbrzusza. Czy to może sygnalizować zbliżający się poród??? Czy miałyście też takie bóle pod koniec ciąży? Jestem na początku 38 tyg., mam wskazanie do cesarskiego cięcia w związku z czym muszę się w miarę wcześnie zgłosić do szpitala i boję się, że coś przegapię!

Pozdrawiam,
Juza (38 tc)
domi
Bóle podbrzusza moga (ale nie muszą) wskazywać na zblizajacy się poród ale jeśli są to silne bóle to nie ma co zwlekać tylko jechać do lekarza albo szpitala.
Lekkie bóle to moga być tzw. skurcze przepowiadające. Ja też na początku odbierałam to jako ból a dopiero potem zrozumiałam, ze to bardziej przypomina skręcanie, inaczej mówiąc lekki skórcz. To moze podobno mieć miejsce nawet kilka dni przed faktycznym porodem (u mnie 2 dni).
juza
Bardzo Ci dziękuję za wypowiedź. Chyba faktycznie to bóle przepowiadające, bo jak dotąd nic się nie dzieje, poboli i przestaje na kilkanaście godzin.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.