To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

No właśnie, Dolmed!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta
Jedna z Was wspomniała tu, że nie jest zadowolona z pediatrów w Dolmedzie. No właśnie, chciałabym zapytać, jakie macie opinie na temat tych lekarzy. Ja staram się chodzić (jak uda mi sie zarejestrować lub "zachorować" we właściwym dniu icon_rolleyes.gif ) do dr Lipowskiej i bardzo sobie chwalę.
A co wy myślicie?
joakar
No właśnie to jest ta jedna jedyna lekarka o której zdania nie mam bo nigdy nie udało mi się do niej trafić ale ponieważ słyszałam kilka pochlebnych opini to teraz właśnie na nia "polujemy" icon_cool.gif hi, hi, hi niedługo szczepienie może się uda
Anita.W
Ja tez do dolmedu chodze na szczepienia, ale najpierw ide do pediatry prywatnie a dopiero do dolmedu i walsciwie to bez problemu wtedu szczepia i dziecko tylko tak powierzchownie ogladaja. A dlaczego tak robie? Bo kiedys pediatra z dolmedu wykryla wade serca u Kubusia i nas wyslala do szpitala. Oczywisce wady na szczescie nie bylo ale w szpitalu 5 dni musialam siedziec i tam sie tez nie doczekalam kardiologa bo byl na urlopie wiec wyszlismy na wlasne zyczenie (co sie nie spodobalo ordynatorowi). Tak wiec od tamtej chwili chodzimy prywatnie do pediatry.
Pozdrawiam
asia_grabcia
Chodzę do Dolmedu z moją córką, która jest dzieckiem alergicznym i zdecydowanie najgorzej oceniam dr Lipowską (chodzi mi tu o diagnostykę i leczenie alergii), która notabene jest również alergologiem. Pomijając ten szczegół to ok. Najczęściej staram się zarejestrować małą do dr. Winnickiej, choć na ostatnim szczepieniu byłyśmy u nowej Pani dr (nie pamiętam nazwiska), która ponoć wróciła z macierzyńskiego - moje wrażenia z tej wizyty b. pozytywne i pewnie teraz będziemy się do niej umawiać. W Dolmedzie nie ma problemu ze skierowaniem na badania ogólne moczu czy posiewu, ale wyciągnięcie skierowania do nefrologa czy ortopedy nie udało się do dziś. Dr. Winnicka wolała skierować od razu do Szpitala i cześć, ale sama poszłam prywatnie do Por. Nefrologicznej i szpital nie był potrzebny, mimo problemów z bakteriami w moczu nadal nie otrzymujemy skierowań - ale w polskiej rzeczywistości to chyba normalne. Tak więc ogólnie oceniam Dolmed na 4.
Marta
Właśnie trafiłam przypadkiem do tej pani - dr Tyczyńska. Bardzo byłam zadowolona. Przede wszystkim bardzo dobrze mi się z nią rozmawiało: nie zbyła mnie szybką serią porad i do widzenia. Mogłam zapytać ją o wszystko, odpowiadała wyczerpująco i cierpliwie. Wykorzystałam to i przy okazji wizyty "chorobowej" wypytałam ją o wszelkie sprawy pielęgnacyjne, których nigdy nie mogłam dowiedzieć się choćby od dr Orzechowskiej, która np. raz zbyła mnie z serdecznym uśmiechem, żebym sobie poczytała w poradnikach...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.