To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dufaston-jak sie po tym czułyscie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
od dzis biorę ,i nie wiem co sie moze wydażyć:)
mam nadziejÄ™ ze dostane okres,najwyzszy czas,bo juz karmie prawie 21 mies...
użytkownik usunięty
Dorusia, przez ten cały czas nie wrócił Ci regularny cykl?

Paka
Doruśka
Niestety nie.. icon_sad.gif
Potwora
Przytyłam... icon_cry.gif
Doruśka
Ola w ciagu 10dni? icon_eek.gif o matko...
ale dobrze wiedzieć,że trzeba nie jesć icon_wink.gif
Dzięki icon_smile.gif

Paka,nie to że regularny mi nawet nieregularny nie wrócił icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Dorusia, ja się domyśliłam icon_lol.gif Tylko się zmartwiłam. A ginekolog mówi, że to normalne? Jak często karmisz Kalinkę?

Paka
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Ola w ciagu 10dni? icon_eek.gif  o matko...
ale dobrze wiedzieć,że trzeba nie jesć icon_wink.gif  
Dzięki icon_smile.gif

Paka,nie to że regularny mi nawet nieregularny nie wrócił icon_lol.gif


Dorusia - dokładnie w 7 dni 2,5 kg icon_cry.gif
Doruśka
Paka,no właśni estwierdził,że nienormalne i stąd duphaston icon_sad.gif(
EwaSerdeczna
Zazywałam i faktycznie przytyłam(u mnie nie wiele widać)ale zawsze to kilka kilo do przodu icon_rolleyes.gif

pozdrawiam serdecznie ewa
lea
Dorusia, czułam się dobrze, nie tyłam ale ja brałam z powodu wywołania jajeczkowania ( nie mogłam zajść w ciążę ) pozatym mój lekarz ginekolog twierdził, że póki karmisz możesz nie mieć okresu. Nawet jak odstawisz przez parę miesięcy możesz nie mieć okresu. Dopiero później robi się badania poziomu i prolaktyny.

Pozdrawiam CiÄ™ serdecznie - lea
Daretka
Dorusia ja mialam wywolywany okres 14 m-cy po porodzie, mimo, ze karmilam i nadal karmie! Ale u mnie pojawily sie typowe objawy napiecia przedmiesiaczkowego - bolalo mnie cale podbrzusze, duzo gestego sluzu itp. Meczylam sie tak przez m-c, az w koncu ginekolog stwierdzil, ze wywolamy, najwyzej albo @ przyjdzie albo nie. Bralam luteine przez 7 dni i @ przyszla nastepnego dnia po odstawieniu. Od tamtej pory miesiaczka przychodzi w miare regularnie - co 25-30 dni icon_smile.gif
Nie mialam zadnych objawow i czulam sie swietnie - nic mi nie bylo i nie jest icon_smile.gif
Doruśka
juz mi lepiej, apetyt mi sie zmniejszył icon_smile.gif bo mi niedobrze trochę jest
Daretka ja tez miałam takie objawy jak Ty.

Lea,mój tez tak twierdzi,ale nie aż 21 miesięcy icon_smile.gif
tym bardziej,że końca karmienia to nie widzę..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.