To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chwalcie przedszkola :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marghe
Tak dla równowagi.
Poproszę peany na cześc rewelacyjnych przedszkoli .
Sądze, ze będzie ich znacznie wiecej niz tych felernych.
Dawać mi tu dobre przykłady. Proszę.
Kocurek
ProszÄ™ bardzo:
świetne przedszkole to przedszkole mojego syna icon_smile.gif
Właściwie negatywów nie ma (ideał?) icon_eek.gif
Konflikty panie rozstrzygają same, a o takowych wiem, bo pytam, skąd zadrapanie na buzi czy coś. Ale takie rzeczy się zdarzają i nie ma że kroś jest bity czy wyróżniany. I jakoś po kątach dzieci nie stoją i kar typu separatka też nie ma icon_biggrin.gif co najwyżej odebrana zabawka (czy inny przedmiot sporu) leżąca wysoko na półce i wydawana przed wyjściem.
Poza tym: mnóstwo imprez, mój syn jest bardziej ukulturalniony niż ja icon_wink.gif
Jedzonko dobre: panie szanują upodobania indywidualne, np. mój Miki zupek nie kocha (pochlipie trochę i tyle), ale jak smakuje mu drugie, pożera nawet 2,3 dokładki icon_eek.gif z czego panie tylko się śmieją i cieszą icon_razz.gif
Pani dyr zna dokładnie każde dziecko, subtelnie i delikatnie rozmawia z rodzicem w razie konieczności - ma z nimi zajęcia i osobiście czyta im i śpiewa icon_smile.gif jest świetnym pedagogiem z zacięciem do psychologii icon_wink.gif , z powołaniem.
Nawet ściany i układ pomieszczeń w tym przedszkolu są inne niż gdzie indziej, takie.......przytulne icon_smile.gif
A pan Janek, konserwator/naprawczy/czyjakgotamzwał to taki wujek icon_smile.gif
No ideał, mówię
icon_wink.gif
milly
Kocurek, przeprowadzam siÄ™ do Ciebie.
Kocurek
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Serdecznie zapraszam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.