To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Filtr do wody = poszukiwany!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malinowa i Malina
Jak w temacie.
Wodę mam paskudną, to co do picia i gotowania da się przefiltrowac w tym co mam. Ale problem jest powazniejszy. Zatyka mi rury co, psuje kaloryfery, zatyka piec co i generalnie jest paskudna. Jak nie znajdę rozwiązania, to będzie mnie niedługo czekało kucie ścian. ( a mieszkanie ma 4 lata). Potzrebuję jakiegos filtra - uzdatniacza, czy jak sie to nazywa, ale takiegi, który załatwi mi problem wody we wszystkim. Czy jest coś takiego? Koszty nieważne, bo i tak wyjdzie taniej niz generalny remont.
Monika ww
hej

u mnie był dzisiaj Pan, który proponował właśnie założenie filtra do wody, pytałam go czy można zamontować taki filtr do całej wody w mieszkaniu, mówi że tak, ale to jest dość kosztowne i trzeba koszty wyliczyć indywidualnie, to zależy ile tej wody dziennie musiałoby być filtrowanej.

Dodam tylko, że taki filtr do uzdatniania wody pitnej, wydajność 95 litrów na dobę, z atestem spełniającym normy Unii Europejskiej kosztuje obecnie w promocji 3000zł, gwarancja na 10 lat.

pozdrawiam, Monika
nataliakoziol
Od niedawna w Polsce są dostępne filtr Tapp Water - https://filtrynakran.pl/. Zdecydowanie mogę polecić, wydajność jest super, dodatkowo wygoda dla użytkownika, bo filtr montowany jest na kranie. Zdecydowanie na plus w stosunku do tych popularnych dzbanków filtrujących. Jeśli szukasz dobrego filtra to zwróć na to uwagę. Wydaje mi się, że to dobra opcja, filtr z którego będziesz zadowolony, dostępny też w różnych opcjach więc coś tam można dopasować do siebie.
mochito5
Ciekawe, czy taki filtr nadaje się do montażu pod prysznicem
śrubka
To rzeczywiście problem niemały, ale może warto poszukać w sieci jakichś odpowiedzi na to? Z pewnością można montować filtry na krany, bo takie widziałam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.