To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przepisy na tluste baby potrzebne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bigos
Moj mezus uwielbia takie ciasta z duza iloscia masla
A ja umiem tylko murzynka, jak macie to piszcie
Agnieszka
lea
Agnieszko

ale chodzi Ci o ciasto z masą ? czy o to aby ciasto właśnie miała taką tłustą oleistą konsystencję ?
bigos
z masa chyba
ma sie tak zaczynac: maslo utrzec z cukrem dodac jajka i inne
niestety nie udaje mi sie zaden z moich przepisow nie wiem czemu, albo siada albo jest za suche
ma byc takie puszyste i delikatne i slodkie i tluste
cos w rodzaju keksa moze, nie wiem jak to wytlumaczyc,
to co umiem bardzo dobrze mezusiowi smakuje ale: biszkopt za suchy, kruche za twarde..., On chce takiej babki icon_rolleyes.gif
milly
oto przepis:
- baba powinna mnieć około 30 lat
- powinna pracować w takim miejscu, gdzie bufet jest parę pięter niżej i w dodatku można płacić kartami
- powinna być fanką: majonezu, tuńczyka, bułeczek oraz pączków
- mieć w pokoju dwóch prężnych, młodych kolegów skłonnych do poświęceń i donoszących ww jedzenie
- powinna pokonywać przestrzeń dom-praca-dom samochodem, tudzież środkami komunikacji miejskiej o dużej ilości wolnych siedzeń
- powinna mieć panią do sprzątania, gotowania i prasowania
- powinna lubić stateczny styl życia, bez zbędnego obciążania ciała ruchem fizycznym

proporcje można zmieniać wg uznania icon_biggrin.gif
lea
Agnieszko, to podajÄ™ Ci przepis na dwie babki, sÄ… bardzo smaczne i puszyste icon_smile.gif i zawsze sie udajÄ….

Babka Babci Stasi

1 szklanka oleju
4 jaja
1 szklanka cukru
3 szklanki mÄ…ki
1 proszek do pieczenia

cukier + jaja przez chwile ubijamy, dodamy mąkę, proszek do pieczenia i olej, wszystko razem dobrze wymieszać i wylac do wysmarowanej i wysypanej wcześniej mąką blaszki ( ja piekę w formie babki )
piec w temp 180C sprawdzajÄ…c co jakis czas ciasto patyczkiem.

Babka Bananowa

1 1/2 szklanki mÄ…ki
1 szklanka cukru
1/2 szklanki oleju
1jajko
1/2 szklanki mleka
1 proszek do pieczenia
3 banany rozgniecione na maizgÄ™

mąkę, cukier i olej razem ucierać , później stopniowo dodac jajko,mleko i banany, ciasto wlac do wysmarowanej i wysypanej maka blaszki, piec w temp 170C

smacznego icon_smile.gif[/b]
goÅ›
CYTAT(milly)
oto przepis:
- baba powinna mnieć około 30 lat
- powinna pracować w takim miejscu, gdzie bufet jest parę pięter niżej i w dodatku można płacić kartami
- powinna być fanką: majonezu, tuńczyka, bułeczek oraz pączków
- mieć w pokoju dwóch prężnych, młodych kolegów skłonnych do poświęceń i donoszących ww jedzenie
- powinna pokonywać przestrzeń dom-praca-dom samochodem, tudzież środkami komunikacji miejskiej o dużej ilości wolnych siedzeń
- powinna mieć panią do sprzątania, gotowania i prasowania
- powinna lubić stateczny styl życia, bez zbędnego obciążania ciała ruchem fizycznym

proporcje można zmieniać wg uznania icon_biggrin.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.