To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomóżmy Zielonogórzance

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lea
Mam do Was ogromną prośbę, poprzez e-dziecko nawiązałam kontakt z 54-letnią Panią, która jest w ciężkiej wręcz tragicznej sytuacji finansowej ( jak to wynika z jej maila ). Jest mamą 4 dzieci w tym 2 dorosłej. Trójka z nich ( dziewczyny ) się uczą. Nikt nie ma pracy, Pani Teresa i jej syn szukają jej nieustannie, niestety bezskutecznie, w lecie liczą na pracę sezonową. Ale na dzień dzisiejszy proszą o chemię, środki czystości, poszwy, ręczniki, buty. Będą bardzo szczęśliwi jeżeli otrzymają najmniejszą pomoc. Chętnym podam szczegóły i adres na priva.

dziękuję - lea
000
napisalam do pani Teresy na @ gazetowego ale nie odpowiada, masz z nia jakis kontakt??
chcialam wiedziec w jakim wieku sa dziewczynki bo mam karton ciuszkow po corce a i posciel, reczniki czy srodki czystosci tez by sie znalazly.
jakby co to pisz do mnie na GG390800
Niulka21
lea

Myślę, że mogłabym podesłać poszewki jakieś - prześcieradło również.

Czy mogę prosić o adres do tej Pani?.
lea
Niulka - od jakiegos czasu nie mam niestety kontaktu z Pania Teresa ale sprobuje sie czegos dowiedziec, w razie czego, dam Ci znac

dziekuje i pozdrawiam cieplo
lea
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.