To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tym razem poszukuje piwa:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Pisałam juz o tym na małopolsce ale pisze i tutaj bo właściwie krążę między śląskiem i małopolską

PoszukujÄ™ piwka pszenicznego Paulaner wyglÄ…da tak



gdyby ktoś spotkał gdzieś w Katowicach lub okolicy to prosze o namiary- chodzi za mną już od dawna- ostatni raz piłam je tuż przed ciążą na rynku krakowskim ale chętnie bym w domku podegustowała
moko.
Tereso u mnie jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep w wyroby piwne, poszukam specjalnie dla Ciebie icon_smile.gif
ummmm piwko nio i smaka zrobiłaś:)
ulcik
Teresa na Wielopolu jest sklep nazywajÄ…cy sie Åšwiat Piw icon_smile.gif

ulcik
okko
Ulcik a w którym miejscu jest Wielopole i gdzie ten sklep- chyba jednak jesteś ..holiczką skoro wszystko na ten temat wiesz icon_lol.gif
ulcik
Okkko .. nie podskakuj icon_wink.gif ja jestem Barmanem icon_smile.gif

a dzisiaj twoje piwko tylko w butelce / oraz inne rodzaje białych pszenicznych / widziałam w sklepie na Krakowskiej idąc od Wisły zaraz za Muzeum Etnograficznym icon_smile.gif

ulcik
okko
Ulcik jesteÅ› wielka- jak zwykle icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Byłam, kupiłam, będę degustowała wieczorkiem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Kupiłam oprócz Paulanera 2 inne na próbę- zobaczymy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.