To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Buty typu postęp (sznurowane) - gdzie we Wroclawiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
skanna
Postępy i tombuty na pewno kupisz na Bulwarze Ikara, na przeciwko SP 118. Postępy są też w sklepiku na Lelewela, w piwniczce, po prawej stronie idąc od pl. Legionów.
Nie wybieraj się przypadkiem na Psie Budy, bo ceny tam straszne - na jesieni za Postępy, które tam kosztowały 102 zł, na Bulwarze zapłaciłam 89.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
MartaTwins
W Tesco jest sklepik z butami dla dzieci, chyab sie nazywa Bartek, ale maja rozne, cen nie znam.
skanna
(użytkownik usunięty) znalazłam w swoich notatkach nr telefonu na Bulwar Ikara 374 26 04 i na pl. św. Macieja 78 18 206 - oba sklepiki należą do jednego właściciela. Może sobie zadzwoń i zapytaj, czy mają buty w odpowiednich rozmiarach, coby chłopaka niepotrzebnie po mieście nie targać?
Doruśka
A te sklepy co to Skanna opisuje to właścicielem jest pan,którego synek ma problemy ze stópkami,wiec buty ma "zdrowe" w swoich sklepach.
A postęp jeszcze na Chrobrego mają w sklepie ortopedycznym.
Kalinka też w postępach cały rok..
aska_mama_wiki
Jest jeszcze taki mały punkcik z butkami ortopedycznymi na ul. Gwiaździstej 61. Swego czasu na edziecku polecała go ez. Napewno nadal istnieje, bo sama z ciekawości dzwoniłam (tel. 3616500). Prowadzi go Pani jakby przy okazji swojej "normalnej" pracy w innej firmie, czynne do 17.00. Ja akurat pytałam o sandałki i podała mi cenę 75 zł. za rozmiar 25, swego czasu kupowałam tam też skórzane trzewiki Tombut za 60 zł.
Tak więc (użytkownik usunięty), jeśli jeszcze nic nie kupiłaś, to zajrzyj tam bo to "Twoja parafia".
Pozdrawiam,
Aśka
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.