To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zabiegi kosmetyczne na twarz po 25 roku życia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Jakim zabiegom można się poddać w salonie dla poprawienia wyglądu skóry twarzy? Poproszę o sprawdzone i skuteczne icon_lol.gif
marghe.
Czyszczenie, nawilzanie, peelingowanie, maseczki .... ale przede wszystkim maaaaaaasaż icon_biggrin.gif
M.

ps. a tak na serio, pogadaj z dobrÄ… kosmetyczkÄ…
kasiarybka
Mamo Kacperka.
Zabiegi....hmmm

Napewno oczyszczanie twarzy - to podstawa.
Oczyszczanie z wągrów, zaskórniaków itp.

Następna rzecz to KONIECZNE nawilżenie skóry po zimie.
Brak wody w organiżmie to zmarszczki, szczególnie na twarzy właśnie.

Następny zabieg to maseczka relaksująca, rewelacyjnie wpływa na poprawę samopoczucia nie tylko skóry wink.gif

Dodatkowo maseczka regeneracyjna, na poprawę krążenia.

Póżniej maska na odpowiedni koloryt skóry, a następnie rewelacyjny, odświeżający, kolorowy, wiosenny makijaż. icon_smile.gif

Świetnie poprawia nastrój icon_smile.gif
KM
U kosmetyczki byłam raz w życiu, więc mam blade pojęcie o zabiegach jakie oferują. Nie chodziłam, bo po pierwsze bałam się, że będę miała porowatą cerę(podobno po częstym oczyszczaniu taka się robi), po drugie drogo, po trzecie nie widziałam potrzeby. Teraz potrzebę poczułam icon_wink.gif i chciałabym wiedzieć konkretnie, przed wizytą u kosmetyczki, co wybrać. Czyszczenie to podstawa, peeling ale maseczek nawilżających, regenerujących jest pewnie mnóstwo różnych firm, rodzajów. Trafiła mi się wielka promocja cenowa, muszę wykorzystać icon_lol.gif
kasiarybka
Mamusiu Kacperka, porowatej skóry, po zabiegach oczyszczających mieć nie będziesz ( mówię o zabiegach jakie ja wykonuję).
Myślę więc, że jeśli będziesz na zlocie, to po prostu zgłoś się do mnie a ja Ci pomogę na tyle na ile będę w stanie.
<Maseczki oczyszczająco/nawilżające możesz wykonać sama w domu, tylko polukaj sobie na "pięknej mamie" w temacie: "maseczki domowej roboty".

Polecam siÄ™ na zlocie i pozdrawiam icon_smile.gif KR.
KM
Dzięki Kasiu, a o makijażu pamiętasz icon_wink.gif ? Babeczki będą pewnie do Ciebie waliły drzwiami i oknami, mam nadzieję, że się dopcham icon_lol.gif
kasiarybka
Kochana Mamo Kacperka, ja wszystko pamiętam :)Jesteś pierwsza w kolejce i już , nie ma "bata" icon_smile.gif
Oczyszczanie + makijaż masz u mnie zarezerwowane, na bank, tylko mam prośbę icon_smile.gif


Wszystkie dziewczyny, które będą chciały się umalować za moim "pośrednictwem", niech zabiorą ze sobą podkład i puder, kolorówkę i takie tam inne ja będę miała ze sobą icon_smile.gif
Darigerts
Super, https://wp.pl/
Jenne
Na pewno warto zaczac stosowac jakis krem przeciwzmarszczkowy, nawet prewencyjnie. Do tego oczyszczaie i nawilżanie skory.
olka55
Dobrze, ze juz w takim wieku chcesz zadbac o skore. Chociażby zmarszczkom powinno sie zapobiegac, zamiast je zwalczac, gdy juz się pojawią. Proponowałabym Ci udać sie do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie mozesz liczyc na o wiele bardziej profesjonalna obsluge niz w przypadku zwyklego salonu kosmetycznego. Skad jestes? W Warszawie chodze do Kliniki Melitus, póki co na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (bylam dwukrotnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesiecy) i jestem zadowolona z rezultatu. Widac, ze lekarze (ja akurat bylam u dr Noszczyk w przypadku obu wizyt) znaja sie na swojej pracy i zalezy im na satysfakcji pacjenta.
Kotelka
Polecam zabieg mezoterapii igłowej

Skóra jest o wiele lepiej nawilżona
Wygląda o wiele młodziej
Sama po zabiegu miałam mniej przebarwien
Zniknęły rownież mniejsze zmarszczki

Nie jest jednak tak, ze po jednym zbiegu znikną Wasze problemy. Ale skora będzie wyglądała o wiele lepiej oraz o wiele młodziej. I sama osobiscie jestem z efektów zabiegu bardzo zadowolona.

Ważne jest jednak aby wybrać profesjonalny gabinet medycyny estetycznej. https://beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/
Brigit
Wolałabym uniknąć tego typu zabiegów przed 30, myślę, że jeszcze przyjdzie na to pora. Natomiast oczyszczanie i maseczki to na pewno świetny pomysł.
juliana
Masz młodziutką skorę, wiec nie ma co kombinowac. icon_smile.gif Poczytaj np. o peelingach medycznych. Ja chodzilam na takie cos we Wrocku do doktora Kępy. Dokladnie to nazywa sie GlykoPeel. Jest wskazany w walce ze starzeniem skory, ale tez pomaga na blizny, przebarwienia. Ja mialam ich calkiem sporo plus chcialam troche odswiezyc skore. Ten zabieg sprawdzil sie u mnie w 100%, bo plamki rozjasnily sie, skora jest nawilzona, miekka, wiec wlasciwie rzadko sie maluje. Plus jest taki, ze ten zabieg to mozesz miec wykonywany bez wzgledu na pore roku
Mama_Stasia
myślę, ze głównie jakieś nawilżające i oczyszczające icon_smile.gif
aninka29
Można zrobić ładny makijaż permanentny brwi, tylko zanim się na niego zdecydujecie, sprawdźcie, jak się do niego przygotować icon_smile.gif biotekpolska.pl/blog/jak-przygotowac-sie-do-makijazu-permanentnego-brwi/
Mięta
CYTAT(trula @ Thu, 15 Aug 2019 - 09:03) *
Szukam jakiegoś dobrego gabinetu w Gliwicach.... Gdzie warto się zapisać?

Zapisz siÄ™ do Arte Clinic. https://arteclinic.pl/
Na pierwszą wizytę do tego gabinetu szłam pełna obaw, które już po krótkim czasie oraz w przemiłej atmosferze zostały rozwiane przez pełne profesjonalizmu konsultacje. Widoczny efekt każdego zabiegu sprawia, że już myślę o kolejnych.

Wykonywałam tam
kwas hialuronowy na bruzdy nosowo wargowe
oraz botoks na czoło
MINUT
ja sie w sumie zastanawiam nad kosmetykami na razie, ale jeżeli przyjdzie taki moment w życiu to pewnie sie zdecyduje na taki zabieg icon_smile.gif zwłaszcza właśnie na zmarszczki, ale do tego czasu mam nadzieję, że jeszcze jest dość daleko icon_smile.gif
romcia1104
CYTAT(KM @ Fri, 21 May 2004 - 00:53) *
Jakim zabiegom można się poddać w salonie dla poprawienia wyglądu skóry twarzy? Poproszę o sprawdzone i skuteczne icon_lol.gif

Na takie pytania zawsze odpowiadam, że jeżeli nie musisz to nie idź przed trzydziestką. Później zacznij od zabiegów typu mezoterapia lub mezolift . Botoks i wypełniacze zostaw sobie na 40+
kashotto
25 lat to myślę, że ćwiczenia, masaże i dobry krem powinien wystarczyć icon_smile.gif
Mięta
Sama testujÄ™ coraz to nowe kosmetyki.
Wziełam z apteki próbkę Vichy Aquaria Thermal, ale jeszcze nie próbowałam, póki co kupiłam sobie AA Help, zaczęłam używać, już po pierwszym razie skóra bardzo sie poprawiła, jedyny problem, to to ze dosć mocno sie swiecę po tym kremie. No, ale podkład z pudrem daja radę .

Aha i pominę fakt, ze kupiłam sobie od razu z tej samej serii tonik, który otworzył sie i po drodze calutki wylal icon_sad.gif Taki pech.

Swoją drogą czy robicie domowe kosmetyki? Przeczytałam ostatnio relację pewnej dziewczyny na facebooku, która robi takie domowe kosmetyki i twierdzi,ze ich działanie jest o wiele lepsze od kosmetyków jakie mozna kupić w sieci. https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wl.../konduktometry/
alka25
Jak zobaczyłam tytuł tego wątku to poczułam się staro icon_biggrin.gif
angelaaa
Również szukam takiego zabiegu, który będzie mało inwazyjny, odpowiedni dla osób przed 30., a jednocześnie poprawi wygląd mojej skóry, na której zobaczyłam już pierwsze delikatne zmarszczki. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z zabiegu mikronakłuwania skóry Dermapen bo znajoma mi go poleciła. Może trochę strasznie brzmi, ale podobno jest nieinwazyjny i bezbolesny icon_wink.gif
Blare
Ważne, żeby dobrać odpowiedni zabieg pod problemy naszej skóry, a niekoniecznie pod wiek. Ja swoją twarz oddaję w ręce świetnej dr Kopycińskiej https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/ i jeśli jesteście z Krakowa, bądź okolic, polecam wybrać się właśnie do niej icon_smile.gif
Artur4421
A czy słyszałyście o lifting brwi wrocław ja ostatnio zaczełam się zastanawiać czy czasem sobie takiego zabiegu nie zrobić i udałam się na konsultacje do tego gabinetu i jak dla mnie jest to super opcja. Jest to wykonywane niechirurgicznie czego najbardziej się obawiałam. Jeżeli szukacie czegoś dla siebie to u nch na pewno to znajdzecie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.