To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziwny ból

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ionka
Mam to już od dawna, tylko teraz czuję, że stał się bardziej nasilony, mianowicie chodzi o ból pomiędzy łopatkami, szczególnie mocny gdy biorę głęboki oddech, wtedy czuję tak jakby ucisk w tym miejscu. Co to moze być bo zaczynam się trochę martwić? Może macie jakieś doświadczenia z tego typu objawami??Czy to może być objawem problemów sercowych. Fakt ostatnie lata nie szczędziły mi stresów, ale jeszcze nie mam 30 -tki icon_cry.gif Chyba pójdę sie przebadać, ale poproszę najpierw o jakieś opinie może miałyście podobne objawy.
Pozdrawiam słonecznie (u nas dziś piękna pogoda, dodaje zdrowia icon_biggrin.gif )
Ionka
agabr
ionka ja mam b czesto takie bole a dodatkowo niemoznosc wziecia oddechu glebokiego, mam to na tle nerwowym a ze ostatnio zycie mi nie oszczedza mam dosc czesto, chwilowo pomaga kapiel kjakis silny srodek przeciwbolowy a generalnie spokoj. b
ionka
Agnieszka, też myślę że to na tle nerwowym, a jakieś kontrolne badania sersucha robiłaś? Ostatnio ciągle ten ból czuję, ale o dziwo przy wysiłku fizycznym typu bieganie, sprzątanie nic, chyba to jest najlepsza terapia icon_biggrin.gif
Ionka
agabr
badanie serca robilam nic nie wykazalo , dokladnie podczas pracy fizycznej tez nie odczuwam, trzykrotnie mialam taki atak ze dusilam sie niemogac oddychac , bol jest taki w rodzaju piekacy , jakby mi ktos kawalek rozgrzanego zelaza przykladal.b
użytkownik usunięty
[post usunięty]
aronka
Ionka, popieram(użytkownik usunięty)ę.
Ja mam też takie bóle, w okolicy serca, że nie mogę wziąć oddechu, tak boli. Kardiolog, u którego i tak się leczę (groźne skurcze komorowe) stwierdził, że takie bóle jak najbardziej mogą pochodzić od kręgosłupa. icon_eek.gif Sama bym na to raczej nie wpadła. Tak więc to też weź pod uwagę.
sylwiakrol
Kręgosłup jak najbardziej.
Ja cierpię od ponad miesiąca na bóle kręgosłupa, które do tego jeszcze promieniują na kończyny. Mam skrzywienie w odcinku piersiowym. Kilka dni temu byłam u neurologa, który ostrzegł mnie, że prawdopodobnie będę w przyszłości narzekać na bóle serca mimo, że serce może być zdrowe. O niemożności wykonania głębokiego oddechu też gdzieś czytałam niedawno w internecie. Ból między łopatkami, jakby ktoś przykładał mi rozrzażone żelastwo i dodatkowo wbijał nóż znam niestety bardzo dobrze icon_evil.gif
ionka
Dzięki dziewczyny za wypowiedzi, całkiem prawdopodobne ze to może od kręgosłupa, bo przecież moje "maleństwo" waży już chyba jakieś 12-14 kg. Pójdę do lekarza ogólnego, bo chcę też zbadać sobie morfologię, dam znać jak będę po badaniach.
Pozdrawiam,
Ionka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.