To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Novynette - szukam informacji

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Milly_
Lekarka przepisała mi następny nowy środek antykoncepcyjny Novynette. Niestety, nic o nim nie wiem. Może któraś z Was brała i napisze parę słów na jego temat?

Pozdrawia Milly Zawirowana Hormonalnie icon_rolleyes.gif
maderka
witaj! przypadkowo przeczytałam Twój post i już odpowiadam. Tabletek Novynette uzywam od roku i dla mnie to był dobry wybór.Nie zauważyłam zadnych skutków ubocznych, nie tyję ,nic mnie nie boli. Gdybyś miała jeszcze jakieśpytania, to pisz. Pozdrowienia. Ania
Agulka 333
Ja również stosuję NOVYNETTE. Jestem z nich bardzo zadowolona. Zupełnie żadnych skutków ubocznych, żadnych bóli brzucha, zawrotów głowy (a z różnymi tabletkami różnie to bywało) a co najważniejsze nie przytyłam ani grama. Bo kiedy brałam CILEST to przytyłam.
Także polecam do wypróbowania.
Milly_
Dzięki za odzew dziewczyny:)
Czuję się jednak w obowiązku donieść - jako bardzo zainteresowana wszelkimi antykoncepcyjnymi wiadomościami;) - że podobno Novynette nie do końca ma takoweż działanie. Znaczy zabezpieczające w najwyższym stopniu. Takiej informacji udzieliła mi zaprzyjaźniona farmaceutka. Także wracam do Logestu.
Pozdrawiam

Milly
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.