To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Świnoujście w lipcu:) ktoś będzie:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko.
hejka:) czy ktoś będzie w połowie lipca w Świnoujściu?
Wybieram się z Oskarkiem na wakacje na 2 tygodnie, chętnie spotkamy kogoś "znajomego":)
Pozdrawiam pa:)
apa21
Mnie spotkasz na pewno, pozdrówka icon_razz.gif
iff
moko !!! ja bede z chlopcami ale my dopiero po 20 a Ty w jakim terminie ???
moko.
Iffona ja od 18 do 30 lipca, spotkać się musimy koniecznie:)
Kamila Tyras
A my jestesmy od 1 sierpnia do 14 ......szkoda ,może mogły icon_biggrin.gif bysmy sie poznać!
moko.
Szkoda szkoda:) ale moze jeszcze okazja się nadaży:)
Niestety dłużej zostać nie mogę, praca czeka:)
moko.
Słuchajcie dziewczęta będe nocować od 19 lipca do 31, będe mieszkać na ulicy Norwida:) Pozdrawiam:)
iff
moko extra, my w tym czasie tez bedziemy, a jak jedziesz pociagiem czy autem ?
moko.
oj w tym momencie nie wiem czy pojadę, raczej nie, bo wole wyremontować swoje mieszkanko.
Póki co to wielki znak zapytania:(
iff
szkoda moko, ale moze innym razem sie spotkamy
moko.
iffonko to jeszcze znak zapytania wsio sie roztrzygnie w lipcu a do 19 jeszcze kupe czasu mam:)

Może, moze się uda:)
poczekamy, zobaczymy:)
iff
moko my juz 6 lat nie mamy remontu zrobionoge, zawsze jest cos pilniejsze od ladnych i czystych scian icon_cool.gif
ale ze wzgledu na chlocpow zmieniamy im klimat
moko.
iffonko ale mnie remont czeka, on musi byc zrobiony, a to dlatego, ze wyprowadzam się od meża, zaczynam samodzielne życie i muszę muszę:(
Ludek
Dziewczyny, podajcie jakieś namiary jeśli możecie. Ja wybieram się w 2 połowie sierpnia i rozważam Świnoujście.
moko.
Ludek ja miałąm prywatną kwaterę na ulicy Norwida, ale zrezygnowałam ze względu na nie pogodę, jedzemy do Zakopanego:(
moko.
Aha ja płaciłabym tam 30 zł za osobę za nocleg. pokój z łazienką:) Dzieci nie mają zadnych zniżek:(
iff
moko szkoda, a Zakopane Ciebie taniej wynosi?

my wyjezdaamy 17 lipca, juz sie nie moge doczekac tego zapachu morza, mokrego piasku (nastawiam sie na niepogode) szumu morza skrzeku mew, eh cudnie jest nad morzem
moko.
Iffona taniej bo za osobe 20 zł płacę więc zyskuje 10 zł od głowy. A pozatym odchodzi mi koszt pzrejazdu, a to oszczednosc ok 300 zł.
A pozatym pogoda moze bedzie pewniejsz, a jak co mały zachoruje to wrócić nie problem.
Pozdrów ode mnie nasze polskie morze:)
Ludek
CYTAT(m_o_k_o)
Ludek  ja miaÅ‚Ä…m prywatnÄ… kwaterÄ™ na ulicy Norwida, ale zrezygnowaÅ‚am ze wzglÄ™du na nie pogodÄ™, jedzemy do Zakopanego:(


A możesz podać namiary. Może ze względu na kiepską pogodę uda mi sie znegocjować cenę, szczególnie za Dianę, która i tak śpi z nami.
alatanta
.....
Ludek
Niestety po przeanalizowaniu kosztów, podjęliśmy decyzję, że w tym roku nie będzie "morskich" wakacji icon_sad.gif . Postanowiliśmy wyremontować Dianie pokik i niestety na wszystko nie starczy pieniążków icon_sad.gif. Pojedziemy na działkę k. Mławy. Mamy bliziutko do lasu i w miarę blisko do zalewu. Oby tylko pogoda dopisała, to nie będzie źle.
alatanta
.....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.