To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Niespodzianka:))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
Dziewczyny! ogłaszam ,że Monikaww znów zostanie mamą !!!

Gratulacje dla Moniki i całej rodziny icon_smile.gif)

I znów na spotkaniach będzie Ciężarówka coby podziw i zazdrosć w nas wzbudzać !!
użytkownik usunięty
Gratulacje Moniko!
skanna
Gratulacje icon_smile.gif
dumiczowa
o mamo, ale fajnie, GRATULUJĘ !!
Dorka
Moje wielkie gratulacje!!! icon_biggrin.gif
A więc jednak to nie było spóźnienie?! icon_lol.gif Ach! co sie dzieje , prawie wszystkie mam, które mają dzieci w wieku mojego Krzysia (rocznik 2002) spodziewają się nastepnych maluszków icon_eek.gif . Czy to jakaś reguła?? wink.gif
To życzę szybkiego i bezstresowego zdania prawka, bo przyda się mamusi, oj przyda na pewno!!
Doruśka
Dorka!!!!
Dorka
icon_lol.gif nie , no jeszcze nie , u mnie na podwórku są 4 takie mamusie icon_eek.gif(choć wszystkie w drugiej ciąży) .
Doruśka
Dorka,to było z przyganą icon_wink.gif
anulka-mamulka
dołaczam się do gratulacji !! icon_biggrin.gif icon_smile.gif icon_surprised.gif icon_lol.gif wink.gif
Doruśka
Ania,tak na marginesie to mam kuzynke Annę Bednarek,która jest teraz w ciaży ,termin na sierpień ma icon_smile.gif
anulka-mamulka
icon_eek.gif ale numer !!! Pozsdów ją serdecznie - trzymajcie kciuki za Anki Bednarek !! icon_biggrin.gif
Ewcia!
Monika, gratulacje!

W naszej okolicy też wysyp brzuszków icon_wink.gif , 4 mamusie, które znam dobrze lub przynajmniej z widzenia, spodziewają sie wkrótce 3 lub 4 dziecka.
Może nam w koncu przestaną zamykać przedszkola icon_smile.gif

Uściski, Ewa
Monika ww
Dziękuję wszystkim za miłe słowa icon_biggrin.gif

Termin porodu - 25 grudzień, mam nadzieję, że poczeka do 1. stycznie icon_wink.gif

A termin egzaminu na prawko 29. czerwca, trzymajcie za mnie kciuki icon_biggrin.gif bo z trójką to już muszę mieć prawko icon_biggrin.gif nauka idzie mi całkiem nieźle, dzisiaj instruktor powiedział, że jestem bardzo zdolna icon_biggrin.gif hahaha

No właśnie Ewcia trzeba zadbać o nowych przedszkolaków na Sępolnie i Biskupinie icon_biggrin.gif

pozdrawiam serdecznie, Monika
Potwora
Ogromniaste gratulacje Moniko!!

Mam wrażenie, że tylko mój Maksio nie będzie miał rodzeństwa icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Anita.W
Monika! Gratuluje!!! icon_biggrin.gif
Ola nie martw siÄ™, Kuba tez jedynak icon_wink.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.