To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dzieci bezglutenowe... jak sobie z tym radzicie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

izka
Witam
Moj synek ma 7 miesiecy i najprawdopodobniej jest uczulony na gluten niewiem jak z mlekiem bo nic jeszcze na prube niewprowadzałam
Jakie zrobic i kiedy badania??
Obecnie jest na nutramigenie i kleiku poniewaz robił brzydkie kupy i miał skaze na policzkach i kolanach..... ale on tego specjalnie nielubi :cry:teraz jest wszystko ok choc po kazdym szczepieniu jest chory juz dwa razy miał zapalenie oskrzeli.
dostałam od dietetyczki w szpitalu ciasteczka bezglutenowe ktore chetnie zjada i nic mu po nich niejest
chciałam zapytac gdzie kupujecie produkty bezglutebowe??
amania
Marysia była na diecie bezglutenowej do 18 miesiąca życia i potem od ponad trzech lat do zeszłego miesiąca (czyli półtora roku).
Powiem Ci, że dopóki dziecko jest małe i nie przyzwyczai się do normalnego jedzenia nie jest źle.
Produkty bezglutenowe dostaniesz w sklepach ze zdrową żywnością, niektóre takze w lepiej zaopatrzonych marketach.
Ciasta, ciasteczka a nawet chleby możesz piec sama.
Polecam książkę "Moje dzieko jest na diecie" i ostatni numer specjalny "Dzecka" o alergiach - jest tam sporo przepisów.
Coffee
chyba Max ma to samo
od pierwszego szczepienia mial typowa alergiczna wysypke na polikach...zawsze 3 dni po szczepieniu
teraz wszystko bylo ok...do momentu gdy w 10 miesiacu [podalismy buleczke i...chrupki kukurydziane...
Max dostal czerwone poliki...'
w tej chwili tego nie je i jest ok
mysle ze za kilka dni sprobuje ponownie
kupki mial normalne wiec to chyba jeszcze nie jest alergia a co najwyzej nietolerancja jeszcze na gluten

Max nadal pije moje mleczko wiec moze ma to przyswajanie nowosci ciut pozniej jak dzieci z buteleczki

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.